Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a SARMs rol?

Mi a véleményetek a SARMs rol?

Figyelt kérdés

Üdv. Van egy ismerősöm, aki használja ezeket a készítményeket, és egész jó fizikuma lett tőle. Kombinált cuccot tol, de nem szteroidot.

Olvasgattam rola, de inkabb a kulfoldiek foglalkoznak vele mint a magyarok es itt nem is lehet nagyon beszerezni viszont a srácnak van egy két megbízható kapcsolata ahonnan beszerzi.

Érdekelne, hogy ha valakinek van vele tapasztalata akkor ossza meg velem is :)


2021. jan. 3. 12:32
 1/6 MadSeal ***** válasza:
2021. jan. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Láttam ezt a videót, csak en nem értem, figyelnem, de irrital ahogy kiabalo hangon mondja aztan totalisan felidegesit hogy figyelnek, de csak uvikol :D
2021. jan. 3. 14:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Csináltam egy 12 hetes ostarine+lgd kúrát, relatíve elég gyenge cucc, minimális extrát adott a naturál fejlődéshez mérten és kellett utána pct. Nem éri meg, ha tényleg a naturál határok átlépése a cél többre mész egy bevezető tesztoszteron kúrával megfelelően fel és levezetve.

Mivel legális készítmény bárhol be lehet szerezni, és pumpingironstore.com-ról rendeltem. A srácod kamuzik, vagy kókler vagy le akar húzni.

2021. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hmm itt magyarban van betiltva akkor vagy en nem tudom.

Lehuzni? Hát elég jo baratok vagyunk ahhoz hogy par ezer forintal huzzon le :))

O ibutamoren lgd es endurobol kurat nyomott le, elso par nap volt egy kis fejfajas, de azon kivul semmilyen mas mellekhatasrol nem szamolt be. En azert probalnam ki, mert a teszto kuranak tobb a veszélye és viszonylag jo aron jo minoseget tudok beszerezni vele.


Pct meg nem szukseges, de ajanlott, ezt tobb helyen olvastam.

2021. jan. 3. 16:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem sokat hoz. Nem eri meg. Inkabb testo.
2021. jan. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A sármok is csak tesztóval kombinálva lesznek igazán hatékonyak. Amúgy elég vegyes a megítélésük, van aki el van ájulva tőlük és van akiban elég csúnya nyomokat hagytak. És egy csomó minden nem tisztázott még a sármokkal kapcsolatban, sem a pontos hatásukat nem ismerik, de ami gázabb hogy a mellékhatásukat sem
2021. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!