Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miket vegyek otthonra otthoni...

Miket vegyek otthonra otthoni testépítéshez?

Figyelt kérdés

Jelenleg kézisúlyzóim vannak, a 0,5 kilóstól kezdve az olyanig, amit alig bírok megemelni, szóval ezzel nem lesz gond. De ezen kívül még mit lenne érdemes venni? Az egész testemet edzeni akarom. Fekvenyomó padot például? Vagy valami komplett kondigépet?

Olyan 100 ezret szánnék rá összesen.


(légyszi olyan válaszokat ne írjatok, hogy "hát de miért nem mész terembe?" meg hogy "úgyis csak a ruhák fognak lógni ezeken a dolgokon")


2021. jan. 4. 06:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy rudat mindenképpen érdemes venni,figyelj arra hogy lehetőleg akkora átmérőjű legyen hogy ráférjenek a mostani súlytárcsáid.Ezen kívül egy állítható pad biztos hogy jól jön,akár fekvenyomó is ha van hely(mondjuk külön elég drága lehet mert,úgy tudom azokat nem lehet állítani)

Ez bőven kijön 100 alatt,szerintem nézz szét használtak közül a környékeden,mert sokkal olcsóbban kijössz és azért egy rúd hasznâltan is az marad max egy kicsit kopott,ez padra is igaz(lényeg hogy bírja a súlyokat).Én 4000 forintért szereztem âllítható hasazópadot és ugyanazt tudja mint az új állítható csak az inkább 30000.

Gépek szerintem nem szükségesek,szabad súllyal minden fontos gyakorlatot tudsz csinálni,esetleg akkor ha tényleg nyomja a pénz a tárcád

2021. jan. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A fekvenyomópad és a húzódzkodórúd alap. Ha van rá lehetőséged, a guggolóállvány is hasznos. És nyilván súlyzórúd jó sok súllyal.
2021. jan. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Allithato magassagu alvany, dontheto pad meg hozza rud tarcsakkal. Ugy tudsz guggolni meg fekvenyomni is. Meg igazabol barmit. Huzockodo, tolockodo(azt konnyu magadnak is megcsinalni). Egykezes meg van elv. De ez hasznaltan is vagy 150.
2021. jan. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!