Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Innen már mi élvezet van...

Innen már mi élvezet van naturálban edzeni?

Figyelt kérdés

Akarmilyen tudatosan, keményen edzek, figyelek az étrende, pihenésre, 2 éve semmi izmot nem sikerült magamra pakolni. Nem is a motiváció, ami elmegy így, hanem frusztrálttá tesz, hogy tényleg megteszek mindent, és faszt sem fejlődök.

175 centi magasság, 85 kilo, 64 centi comb, 41.5 centi kar, 126 cm mell, 142 cm vall, 78 cm derék 17-20% testzsír. Tömegnövelés alatt.

Felhúzás 200 kiloba 2,Guggolás 180 kiloba kettő, Fekvenyomás 150 kiloba egy.



2021. jan. 4. 18:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
Hat kb kimaxoltad. Tartani tudod csak. Enis igy voltam. De nem volt eleg. Aztan elkezdtem koxolni.. mar nincsenek hatarok.
2021. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A naturál határoktól azért ez távol áll még, tömegelve 41.5cm kar és 200kgx2 felhúzás. Innen még van fejlődés, én itt kezdtem el az 531-et.
2021. jan. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Karom pont nem az erősségem, de ha megnézed azt a 126 centi mellbőséget, valamivel 20% alatti tzs-vel, egész jó. De igen, állítólag innen még simán van hova fejlődni, de 2 éve nem jön össze.
2021. jan. 4. 19:27
 4/21 A kérdező kommentje:
Egyébként írni akartam, hogy erőben tudnék erre még rátenni, de az is inkább technika javítása lenne már a 3 alapgyakorlatban.
2021. jan. 4. 19:30
 5/21 anonim ***** válasza:
Szép eredmények, le a kalappal! Menj rá az erőfejlesztésre, esetleg a teskompozíció javítására amennyire engedik a naturál lehetőségek. Vagy ha van lemaradt izomcsoportod próbáld azt felhozni, mellette az arányok szempontjából a hát, láb fejlesztése sosem elég :-) Fel a fejjel és kitartás!
2021. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Egyébként 150 kiló ugy megy fekve, hogy megallitok az alján, pattintva talán a 170 is menne. :D Inkább a testépítés, ami közel áll hozzám, de egyre inkább azt látom, naturálban nem sok értelme van testépítéssel szarakodni.
2021. jan. 4. 22:33
 7/21 anonim ***** válasza:
El lehet lenni puha bránerral is.
2021. jan. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha ez valos azert egy kepre kivancsi lennek. Nekem kicsit hihetetlenek ezek a szamok. De ha igaz le a kalappal. Viszont ha 2 eve nem fejlodsz valami nem stimmel. Hiaba azt irod hogy figyelsz mindenre. Altalaban a kaja nem megfelelo.
2021. jan. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
170 gramm állati eredetű fehérje megvan, plusz 30 gramm növényi általában. Kaloria nagyon egyéni, de, ha megy fel a súlyom fokozatosan kaloria akkor deficitben biztos nem vagyok. Próbáltam a kontrollált tomegnovelest, a behizosat is, de izomtömeget sehogy nem sikerült felpakolni, max par dekat az elmult 2 evben. Also test, felso test, piheno, tolo, huzo, lab piheno felosztasban edzek. Kis izmokra 12-15,nagyokra 18-25 sorozat megy hetente. A hét első felén van az intenzitas hét, a masik feleben hipertrófia. Próbáltam a dorian yates fele alacsony volumenű edzést, az meg főleg nem vált be.
2021. jan. 5. 00:43
 10/21 anonim ***** válasza:
El kell már fordítanod a fejedet, hogy halld is a telefont?
2021. jan. 5. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!