Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha este veszem be a kreatint...

Ha este veszem be a kreatint pihenő napon, akkor is ajánlott fogyasztani mellé/utána valamilyen szénhidrátot?

Figyelt kérdés
...és ha igen, akkor mit?
2021. jan. 6. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Nem ertem miert elvezik az emberek ezeket a bevizesito hulyesegeket :D
2021. jan. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem vizesít be. Ez csak a sejttérfogat növelő hatás, ami azt jelenti, hogy a kreatin képes az izomsejteket hidratálni, vizet vonzani beléjük, ezáltal megnő a térfogatuk... De úgy látom nem tőled kell várnom a kérdésemre a választ, ha ennyit sem tudsz róla :)
2021. jan. 6. 15:46
 3/10 anonim ***** válasza:
5%
Most leirtad maskepp azt h vizesit. De am sztem mind1. Nekem sehogyse ert semmit.
2021. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 $$$$$ ***** válasza:
Igen mindig egyel valamit cratin utan. Haat igazabol en ha ithol vagyok akkor tolok egy zabkasat(magamnak csinallom nem zacskóst). Ha meg nem vagyok ithol akkor bedobok egy szenhidrat szeletet. En creatin utan mindig eszek valamit. Ha tenyleg nincs mas akkor masnem egy banant vagy legrosszbb esetben egy csokit .
2021. jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Volt olyan tanulmány, hogy nem feltétlen kell szénhidrát, de volt olyan is, hogy jobb szénhidráttal. Ahelyett, hogy vitatkoznánk, elemeznénk, hogy ténylegesen melyik igaz, én inkább visszakérdezek: miért akarod este kaja nélkül? Miért nem napközben valamelyik kajálás mellé? Megoldódna a kérdés.


1/3: a kreatin az egyik legtöbbet tanulmányozott táplálék kiegészítő és bizonyítottan hatásos. Az hogy neked "nem ért semmit" nem fogja ezeket a tanulmányokat semmissé tenni. Ha a legolcsóbb szart vetted vagy előtte marhahúsból és egyéb dologból megvolt amúgy is a kreatin adag, akkor mondjuk elhiszem, másképp valószínűleg nem igaz.

2021. jan. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most feltöltés szakaszban vagyok, és így tudom elosztani a napi 4×5 grammot. Ezért akarom este.
2021. jan. 6. 18:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha növeli a térfogatot, akkor azt vízzel teszi meg a sejtben. Le lehet pontozni az elsőt, de igaza van. Amint abbahagyod, szépen kimegy a víz, és az térfogat is csökken.
2021. jan. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sok előnye nincs a feltöltésnek, cserébe jó gyorsan elfogy a kreatinod. Ha nagyon akarod, hogy 2-3 nappal előbb "töltődj fel", akkor is elég 10-15gramm pár napig és akkor szintén nincs probléma, hogy este eszel-e szénhidrátot. De gondolj bele, kb 2edzésnél fogsz észrevenni max egy minimális változást (az 5grammhoz képest), cserébe kidobsz 100+ gramm kreatint.
2021. jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7: Nem azért pontoztam le, igaza van, "vizesít". És? Attól még hatékony és ha nem fél liter vizet iszol egy nap, akkor negatívuma sincs. "Amint abbahagyod, szépen kimegy a víz" - nyilván, de miért hagynám abba amíg edzek és miért negatívum ez?
2021. jan. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9# engemet aztan nem erdekel hogy lepontozol :D attol meg vizet kot meg es ezaltal lesz nagyobb az izom. Miert hagynad abba? Hmm en mikor abbahagytam az a laz miatt volt :) szepen kiizadtam az izmokbol a vizet aztana forma eltunt :D


Kerdezo te lenyegeben atfogalmazva megmondtad hogy vizesit, de nem tudok a kreatinrol semmit, hmm ertem rendben, elfogadom :)


A lepontozasotok abszolutt jogos, mivel nem a kerdesre valaszoltam.

2021. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!