Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit adott a személyi edző?

Mit adott a személyi edző?

Figyelt kérdés

Tegyük fel egyedül "amatőr" módon edzettél aztán személyi edző kezei alatt folytattad. Hogy fejlődtél mennyivel ment jobban?

(nem a személyiedzősködést megkérdőjelezendő, csak a progresszió minősége, látványossága érdekel.)


2021. jan. 6. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem már volt fogalmam a dolgokról, mikor edzőhöz fordultam, de új gyakorlatokkal bővült a tudástáram, és azokat, amiket addig végeztem, segített jobban végrehajtani. Illetve tippeket adott hozzájuk, amikkel változatosabbá tehettem az edzéseimet és megtanította, hogy a legtöbb gyakorlat nem feltétlen annyiból áll, hogy mindig ugyanazon a mozgástartományon mozgatom a súlyt, hanem különböző módon variálhatom is őket. Emellett például intenzitásfokozó technikákat is mutatott. Noha ezekről eleve volt már fogalmam, de előtte sose próbáltam ki ilyeneket.

Csak néhány alkalmat jártam hozzá, mert hamarosan Pestre kerültem, ahol a személyi edzők is többe kerülnek, és addigra szerettem volna többet tudni az edzésről és néhány gyakorlat kivitelezéséről. Voltak bennem megválaszolatlan kérdések bizonyos dolgokról, amelyekre válaszokat kaphattam tőle.

Azóta volt egy alkalom, hogy tartott nekem edzést, de többnyire a fővárosban edzettem a zárásokig.

2021. jan. 7. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én adtam neki, egy nagy pofont, túl nagy volt az arc :D
2021. jan. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!