Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most akkor jó a BCAA vagy...

Most akkor jó a BCAA vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Van aki ezt mondja, van aki azt..

2021. jan. 11. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudod az aminokkal csak egy nagy baj van! Mindenki csodát vár tőle.

Ha hasznalod nem biztos hogy jobb lesz, en lemertem az adataim aminokbol, teljesen felesleges szednem barmelyiket is mert igy is magasabb az atlagnal. Elosszor ezt kene tudni.

En amino komplexet szedtem cvitamin mellett napi 8-10 tabit mind kettobol, amikor hianyom volt beloluk, akkor eszrevettem, hogy jobban birok, es gyorsabban kipihenem magam (regeneralodast segitik) de ha nincs hianyom, akkor csak a penzem banja..

2021. jan. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ahh koszi, ertheto 👍
2021. jan. 12. 00:01
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Minden edzés előtt iszok. Nekem segített. Egy kicsit jobban bírtam az edzéseket.
2021. jan. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Valamit segít de nem csodaszer. Én azért iszom mert finom mert és viszonylag olcsó
2021. jan. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Totálisan haszontalan. Placebo hatás miatt pszichológiai oldalról """""javíthat teljesítményt""""", de nincs elég idézőjel a világon, hogy szemléltessem, annek az égvilágon semmi köze ahhoz, ami a porban/kapszulában van. Bolerót is ihatnál, ha azt hiszed, hogy BCAA, ugyanúgy fog hatni.


A BCAA három esszenciális aminosab a 9 esszenciálisból, amiből a szervezeted már egy csak félig elcseszett étrend mellett sem szenved hiányt, plusz a emellé fehérjeport is használs, már a legcsövesebb por aminosav profilja is teljes, de mára talán már az összeset dúsítják BCAA-val, szóval külön megvenni duplán pénzkidobás.

2021. jan. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!