Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sustanon 250 magnus pharmaceut...

Sustanon 250 magnus pharmaceuticals vélemények?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Pakojjad
2021. jan. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A magnus állítólag manapság már nem a legjobb. Nem tudom, én kb 2 éve használtam magnust akkor még jó volt
2021. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudja a fac.., annyira bizonytalan cuccok vannak manapság, hogy nemigen tudsz biztosra menni, és ez nem játék, hogy játszadozol vele. Én emiatt nem is koxolok, mert ha lenne biztos cucc, elkezdeném, de így hogy veszel oxát és érzed, hogy fáj a mellbimbód, mikor az oxa pont arról szólna, hogy elkerüld ezeket, vicc. :D
2021. jan. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magnus jo volt, de tudjatok a cuccoknal az a szar, hogy amint valami jo azt azonnal elkezdik hamisitani. A szomszed kerteszenek (aki kulfoldrol van) a kutyaja nem hasznalna, de a macskaja sem.
2021. jan. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez igy lutri... nekunk jo volt de attol meg h az van rairva nembiztos h az is. Olyantol vedd akibe bizol vagy tuti o is azt hasznalja.
2021. jan. 16. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen megbízható az ember!

Elég neves ember ebben az agban!

2021. jan. 16. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!