Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sustanon 250 injekció utáni...

Mw agusta kérdése:

Sustanon 250 injekció utáni gyulladás?

Figyelt kérdés
hello,comba lőttem,sustát elöször,halottam olyat,hogy mindenkinek fáj utána pár napig az izom ahova lőttél,igaz ez?pirosodás nincs,semmi látható változás nincs csak erős izomláz szerü érzés,ha nem mozgatom nem is fáj csak ha terhelem,de akkor igen szuros az érzés szinte az egész combomban.Ez normális?

#combizomba
2016. febr. 11. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel a legtöbb cuccot nem laborban, hanem ki tudja hol gyártják, gyulladni fog, az lenne a normális ha nem gyulladna.
2016. febr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és attol ez nem jelenti hogy abba kell azonnal hagyni vagy??
2016. febr. 11. 20:47
 3/8 anonim ***** válasza:
vagy abbahagyod, vagy nem... a legkisebb bajod egy tályog lesz a szúrás helyén...
2016. febr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Épp tegnap hallottam egy sztorit, hogy valakinek levágták a fél seggét, mert úgy begyulladt a hamis cucctól, hogy nem tudtak vele mit csinálni. Persze vagy igaz, vagy nem, de én ilyen szarokat nem szurkálnék be magamnak.
2016. febr. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igaz sztori, de ez a jobb eset, mint ha vállba adta volna, vagy combba, mert ezt nem látja mindenki napi szinten.
2016. febr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha pirosodás nincs és nem gyulladt be ahova szúrtad akkor nincs semmi gond. Szerintem nem olyan izomláz szerű érzés, hanem inkább feszül a combod. Ha csak feszül, az normális. Ha látszik, hogy begyulladt az már nem.
2016. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igy van 'epic" ahogy mondod,köszz a válaszod,végre egy értelmes választ is kaptam nem csak a rémtörténeteket amiket minden olyan ember ir aki még képen sem látott sterokat..
2016. febr. 12. 19:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Így van, feszítő érzés. Egyébként jobb gluteus maximusba(farizomba) adni. Ha már bőrpír van és fájdalom akkor van gond.. A nem maximális higiènia miatt, és a nagy dózis miatt gyullad. 250 feloldásához nem kevés benzyl alkohol kell, bár mostanában már fejlettebb oldószerekkel csinálják. Minél telítettebb az oldat, annál jobban gyullad.
2016. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!