Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Felhúzás közben lett egy low...

Felhúzás közben lett egy low back “sérulésem.Elegnedő rá a torna vagy szedjek valamilyen gyulladás gátlót?

Figyelt kérdés
5x5 típusú Felhuzas közben a 18. ism elkezdett begörcsölni a bal derekam.Egyből abba is hagytam. Utána hengereztem,csinaltam ra gyakorlatokat és sokkal jobb.Néha néha már nem is érzem.Milyen gyakorisággal hemgerezzem,tornazzam?Illetve gyulladás gátló kellene-e?

2021. jan. 16. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Ha angol vagy, miert nem az angol gyakorit hasznalod? Ha meg magyar, miert nem lehet azt irni, hogy also hat serules? Ja, mert igy menobb vagy, ha low back-ot irsz, ertem.
2021. jan. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Látatlanban senki se tudja ezt megmondani neked. Honnan tudjuk, hogy ez csak egy kis húzódás amit kipihensz 3 nap alatt vagy valami komoly sérülés amihez gyógytorna meg ki tudja mi kell, hogy helyre jöjjön.

Most érted leírjuk neked, hogy csináld ezt meg azt a gyakorlatot napi 14x, te meg mit a jó katona megcsinálod 14x miközben üvöltesz a fájdalomtól, de leszarod mert hát ezt írták a gyakorin. Aztán 2 nap múlva esetleg már lábra se tudsz állni, mert rontottál rajta a gyakorlattal amit javasoltunk a pontos sérülés tudta nélkül.

2021. jan. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na most, volt aki megcafolta, hogy nem valo a kezdoknek az 5x5 aztan csodalkozik valaki ha megserul.


Kerdezo ne kapd fel a vizet, nem azt mondtam hogy kezdo vagy, de ez egy jo pelda, hogy miert mondtam az egyik kerdes alatt azt hogy nem egy kezdoknek valo edzesterv.


Gyulladas csokento szerintem mehet ra, de inkabb jegeld es pihentesd picit

2021. jan. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oda írtam h már sokkal jobb alig alig érzem.Utolsó válaszoló, nem kezdő technika nyilván de ugyanígy meglehet serulni egy másik egyszerűbb edzes módszernel. Nyújtás is megy heti 3x de lehet már be volt gyulladva és ez még ra tett egy lapáttal.
2021. jan. 16. 14:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!