Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok azokrol az...

Mit gondoltok azokrol az emberekrol, akik konnyen epitenek izmot, de nem elnek ezzel az "adottsagukkal"?

Figyelt kérdés
2021. jan. 18. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanazt, amit azokról, akik kevés gyakorlással jó cselló művészek lehetnének: mindenki foglalkozzon azzal, ami érdekli, semmi közöm hozzá, hogy nem használja ki valamjben a tehetségét.
2021. jan. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Ha poénból a barátnőd balettóráján kipróbálnád 5percre a balettozást és azt mondaná a tanár, hogy ilyen tehetséges embert még sose látott, hogy 0 gyakorlással nagyon jól megy a balett, akkor elkezdenél balettozni? Ha véletlenül szeretnéd a balettozást, akkor a helyére helyettesíts be olyan dolgot amit utálsz.

Az edzés nem arról szól, hogy most te könnyen építesz izmot vagy nem. Akármilyen jó genetikád van ugyanúgy keményen és sokszor kell edzeni, ugyanúgy változtatni kell az étrendeden. Valakinek nem éri meg, valaki meg az egész életét erre áldozza. Szerencsére nem vagyunk egyformák.

2021. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A mai vilagba kotelezo izmosnak lenni? Neki ez az igenye. Kulonbozoek vagyunk...
2021. jan. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3-as, nem kötelező. Nem is lenne jelentősége, ha mindenki izmos lenne. Viszont ha valaki nagyon átesik a ló túloldalára, akkor engem elszomorít, hogy elvesztegeti valaki a lehetőségeit. Gondolok itt elsősorban az elhízott, igénytelen emberekre (amilyen én is vagyok/voltam | félúton járok még). Sokan nem is tudják szerintem, hogy mi mindent hozhatnának ki a testükből, vagy úgy általánosan önmagukból, ha odatennék magukat.
2021. jan. 18. 18:30
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem él azzal az adottságával, hogy könnyen épít izmot, akkor honnan lehet tudni, hogy könnyen épít izmot?
2021. jan. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ki kell próbálni hozzá.
2021. jan. 18. 18:48
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

ez most olyan,hogy tudom,hogy bejövök a haverom csajának és annyi lenne a dolog,hogy veszem a lapot és lepippantana azonnal..

de nem teszem,mert a haverom nője és ink félrenézek,amikor náluk vok és próbálkozik,mert tisztelem a haveromat és a pillanatot amiben él.

nem az én tisztem felvilágosítani,hogy egy olcsó ku rva a szerelme.

tehát megtehetném az adott dolgot,de mégsem teszem,mert így döntöttem.

2021. jan. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%

Először is honnan tudod,hogy az adott ember aki külsőre igénytelennek tűnik mondjuk nem egy orvos aki életeket ment?

Nah ugye...

Testépítés plusz tehetség...ugyan...genetika,megtanulod a gyakorlatokat,odafigyelsz a kajára és kész,aztán ha nem elég kiegészíted pár szurival és feszítesz a tükörbe,mert azt hiszed minden csaj téged akar...nevetséges...

Ha csak az igényességet nézzük igen vannak sokan akik becsülendők,de így ahogy leírtad a kérdésed te is csak egy szűklátókörű ember lehetsz.

Bocsi az általánosításért,de amit manapság hisznek magukról sokan,mert eljárnak heti 3x edzeni az szánalmas.

2021. jan. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sokaknak nem fontos a testük. Most nem arra gondolok, hogy full elhízottak de nem mindenkinek az az álma, hogy legyen egy szálkás teste. Sokkal fontosabb dolgok vannak az életben ennél. Ilyen alapon mi van azzal, aki jó matekos mégse megy reál típusú egyetemre? Tűlük is sajnálod az elpazarolt lehetőséget, vagy csak szerettt, imádott sportodnál van ez így?
2021. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9-es, tőlük is sajnálom, mert lehet, hogy sikerülne valami olyan dolgot adniuk az emberiségnek, ami előrébb vinne minket, de másik érdeklődés miatt ez nem feltétlen fog megtörténni.
2021. jan. 18. 21:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!