Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kenyeret be lehet számolni a...

Kenyeret be lehet számolni a fehérje bevitelbe?

Figyelt kérdés

1 szelet fehér kenyérbem 5 gramm fehérje van.

Napi bevitelbe beleszámolhato 3-4 szelet?


2021. jan. 19. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Miért ne lehetne beleszámolni?
2021. jan. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert a fehér kenyere azt mondják hogy még szénhidrát forrásnak is rossz
2021. jan. 19. 19:52
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Édesistenem...
2021. jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
A rizsnél jobb... Csak sokakban az van,hogy a kenyér kukába való,a rizs meg a király. Szerintem semmi baj nincs a sima,jó minőségű fehér/barna kenyérrel. Nyilván nem kell napi 1 kilót megenni,de napi 100-200 gramm kenyér nem fog ártani semmit. Legalább változatosabb lesz az étrend.
2021. jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
*És nem vagyok rizsellenes,mielőtt a sok csirkerizs fan megszól. Az egyik kedvenc köretem a rizs,csak szimplán a tényeket írtam le.
2021. jan. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
A kenyér és a rizs is kukába való.
2021. jan. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

A tiszta feher kenyér jó ch forrás, csak a gond az, hogy az uzletben kaphato szemet, sajna ahogy irtam szemét :))


Bele kell kalkulalni ha elfogyasztod.

Most ha azt mondom hogy ha iszol ket feherje turmixot es ne szamold bele akkor nem szamolod bele? Pedig megittad :D

2021. jan. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Semmi baj nincs egy jobb minőségű kenyérrel. A gi erteke jobb a rizsenel, vitamin is tobb benne, amit kifogasolhatsz, talan a gluten,de ennek veszelyeirol, még nalunk okosabb emberek is vitatkoznak. Sok hozzaerto mondja, ha nem vagy glutenerzekeny, felesleges erre oda figyelni. En konkretan, ha 10 kilo kenyeret megennek se lenne semmi bajom. A feherje tartalmat meg nyugodtan szamold bele, ha valtozatosan etkezel.
2021. jan. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
ha van benne, akkor van benne. Számold csak nyugodtan
2021. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!