Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Március 1-ig hosszabbítás?

Március 1-ig hosszabbítás?

Figyelt kérdés
Ki mit szól hozzá? Inkább szereztek erre az egy hónapra versenyengedélyt, vagy kibírjátok?

2021. jan. 28. 12:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%

Eddig street workout -ot csináltam. Kitaláltam, hogy akkor fogok legközelebb konditerembe menni, ha meg tudok csinálni 5x20 fekvőtámaszt szabályosan 1 perces pihenőidővel úgy, hogy 1 másodperc fel, 1 másodperc le.


Mire ide eljutok, már vagy rég nyitva lesz a terem, vagy fellázadt a nép.

2021. jan. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Én már nem bírom, tehát szerzek valahonnan.
2021. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%

"Inkább szereztek erre az egy hónapra"

Milyen egy hónapra? Azt hiszed fogsz teremben edzeni még idén? Háhh kis naív. Jobban jársz ha bespájzolsz otthonra súlyokból meg veszel egy fekpadot, mert ha lesz is nyitás valamikor tavasszal vagy nyáron, hát hidd el, hogy nem fog sokáig tartani, ősszel ugyanúgy kezdődik minden előről.

2021. jan. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%

Ez vicces .... Azok akik komolyan csinálják nem álltak le.


Itt nem versenyzőkről beszélek, hobbi kondisok is kijátszhatják a rendszert. Van egy csomó konditerem, ahova személyiedzővel le lehet menni úgy hogy csak ketten vagytok bent a teremben.


Rengeteg hely van, ahol igazából csak kifizeted a személyiedzőt és ott hagynak 1 órára egyedül.


Aki akarja az megoldja, lényegtelen ebből a szempontból a hosszabítás, annyi hogy így picit drágább, de megint ... aki akarja, megoldja.

2021. jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kinyissanak a termek, és úgy is maradjanak, az sajnos nem mostanában lesz. Megértem, akik nem foglalkoznak már ezzel a következetlen szarakodással, és szereznek versenyengedélyt.
2021. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
4-es, nem nyithat ki terem attól hogy neked van személyi edződ. Hallottam erről én is, de ők megkockáztatják csak azt, hogy nem buknak le.
2021. jan. 28. 17:28
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
Hat en ebbe a helyzetbe mar csaak sima politikat meg szemelyes erdekeket latok 😅😅😅
2021. jan. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%
Eddig vartam de meguntam. Ink veszek papirt mert ezekre hiaba varunk..
2021. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%
Én holnap kezdem el intézni az engedélyt, és a f.szomat beleverem már mindenkibe hogy rohadjanak meg, így kicseszni mindenkivel >.<
2021. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
61%
Hat ja. Elobb kuldtem el a fba a szomszedot. Mar sz@rok rajuk odabaszom a 130at a panelba. Az ilyen majmok miatt nem jarhatok edzeni.
2021. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!