Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Napi mennyi kaloriara/feherjer...

Napi mennyi kaloriara/feherjere/szenhidrat-ra lenne szuksegem ahoz hogy egyszere tudjak izmot novelni s fogyni is/zsirt egetni?

Figyelt kérdés
80 kg vagyok 180 magas heti 5×edzek 1:30 orakat plusz 30 perc kardio biciklizes vagy futas,1,5 honapja kezdtem el edzeni

2021. febr. 3. 16:08
 1/5 anonim válasza:
A fogyáshoz kalóriadeficit, izomnövekedéshez pedig kalóriatöbblet kell, így a kettő egyszerre nem működik.
2021. febr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Heti 5 edzés, főleg, ha másfél órás, nem hogy felesleges, de kifejezetten egészségtelen.
2021. febr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dehogy egeszsegtelen heti 5 edzes. Ha jol van beosztva ugy lehet a legjobban fejlodni.

Dietaba nem nagyon fogsz izmot felszedni.. olyankor mar annak is orulni lehet ha meg tudod tartani.. de amugy mindenkinel masok a szamok genetikan is mulik. Kb 150g feherje 200g szenhidrat. Menet kozbe latod ugyis h mennyire kell csokkenteni v novelni

2021. febr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hat nemtudom szerintem jol van beosztva H-K edzes

Sz-Piheno

Cs-P edzes

Sz-Piheno

V-H edzes

K -piheno

S igy tovabb


S pl az ugy nem mukodik ha tartom az etelt ,napi 160+g feherje siman megvan ,s novelem a napi szintu mozgast /kardiot ,igy nem lehet zsirt egetni ,s izmot is fejleszteni vagy lemegy az izom is?

2021. febr. 4. 12:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor az heti 4 edzes ugy. De teljesen joaz.

Haat ha keves izom van rajtad kezdo vagy akkor mukodik egy darabig. De am dietaba az izom is eg. Naturalba.. De ha jol kajalsz nem megy le az izom.. de dieta kozbe nem nagyon fog izom feljonni. Ez csak koxal muxik halado szinten meg a folott.

2021. febr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!