Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Myprotein vagy Pure Gold a...

Myprotein vagy Pure Gold a jobb, megbízhatóbb, hatásosabb?

Figyelt kérdés

Kicsit félek mindkettőtől, hogy "kezdő" cégek, miből állhatnak a termékeik.

Eddig Biotechet szedtem csak.



2021. febr. 3. 17:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Myprotein nem kezdo ceg...Europa elso

Mi az h hatasos? Ezek csak tapkiegek, nem kell tulbonyolitani a dolgot

A pure goldot meg a sciteces foszer csinalja.

2021. febr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Myprotein kezdő? Már 5 éve is eléggé elől voltak, minőségben. Egyébként az etrended a hatásosabb a kettő közül, nem tudom mit vársz, milyen választ? Hogy elkezded szedni és Arnold leszel? Mindkettő fehérje egyik finomabb meg jobban oldódik, a másik olcsóbb. Ha nincs étrend és rendes edzés pihenéssel, akkor tök mkndegy mit fogsz szedni :))
2021. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy melyik biztonsagosabb? Tartok tőle, hogy olyan dolog van valamelyikben, ami a szervezetnek nem a legjobb
2021. febr. 3. 18:33
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne benne? Egy nagy márka semmi olyat nem fog beletenni, ami káros lenne. Ilyennel nem kockáztatnának.


Mellesleg ha veszélyes lenne, akkor be is lenne tiltva az adott termék. Volt már rá példa, hogy pl. valamiből többet tartalmazott egy tápkieg, mint kellett volna, de ez szinte azonnal kiderült és be is tiltották/megváltoztatták az összetételt (pl Biotechnél volt ilyen nemrég, de egyből megváltoztatták, ahogy kiderült. Azért a Biotech nem egy kis márka, ahogy az általad felsoroltak sem...). Eleve mindenféle szabálynak meg kell felelniük,amik szigorúbbak, mint a normál élelmiszereknél (ha jól tudom).

2021. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Biztonságosabb? :D

Akkor egyél szilárd kajabol.

2021. febr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Biztonsagosabb? xD ezek taplalekkiegeszitok te szerencsetlen... ha ennyire nem ertesz hozza vagy felsz mar reg rossz es inkabb hagyd meg azoknak akik tudjak mit miert csinalnak...
2021. febr. 4. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat .:)

Az utolsónak meg... meg hát Kuss! :(

2021. febr. 4. 11:34
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
Kuss? Na ebbol a szintbol is latszik h ez nem a Te sportod lesz :) Tovabbi szep napot!
2021. febr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7%
Én úgy tudom hogy a ferhérje porokban van koksz is
2021. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Az összefüggés-mérlegelésed zseniális.

Naív fiatalemberként újrapróbálkozom, hátha, ennyi nem erőltet meg: Kuss! :)

2021. febr. 4. 13:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!