Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha a tömegnövelő porok szedésé...

Ha a tömegnövelő porok szedésével leállok, esélyes hogy vissza fogyok?

Figyelt kérdés

188centire 65kg vagyok, ami elég karcsu... rendszeresen edzek, és a 70kilót kinyomom fekve 1szer... viszont a testtömegemmel nem vagyok megelégedve, rendes étkezéssel sajnos nem tudok hízni, mert már 2éve probálkozok.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy ha egyszer leállnék a tömegnövelő por ivásárol, akkor esélyes e, hogy vissza fogyjak arra a tömegre, ahol kezdtem? Vagy mit tudnátok ajánlani, a hatékony tömegnöveléshez? Ui. Rendszeresen edzek otthon


2021. febr. 4. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs hogy nem tudsz hízni. EGyél mégtöbbet hányásig.
2021. febr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
És a tömegnövelőt hagyd a rákba, a pénzedet fecsérled.
2021. febr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a tömegnövelő az igazából nagyon hasonlít egy rendes étkezésre. Ha abbahagyod a tömegnövelőt, az emiatt kiesett tápanyagokat kell bevinni máshogyan. Ha a tömegnövelődből bevittél naponta 30 gramm fehérjét, egyél meg 10 dkg húst naponta utána. Viszont a tömegnövelő az így önmagában marketinges dolog, akkor már inkább fehérjepor. Én azt azért iszom, hogy ne kelljen rendes kajából bevinni a tápanyagokat. A tömegnövelő mivel olyan szinte teljesen, mintha szilárd ételeket ennél, így ha szilárd ételtől nem híztál, akkor többet kellett volna enned. Vannak zsíros magok meg ilyenek.


Béci 48F.

2021. febr. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A tömenövelő egy rakat cukor +némi fehérje.

Igen.Ha ugyanannyit eszel továbbra is és elveszed belőle a tömegnővelőt,akkor fogyni fogsz.Attól függően,hogy az a tömegnövelő mennyi +calóriát jelentett eddig.

2021. febr. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
HA kalóriamínuszban leszel, akkor igen. Amúgy tényleg felejtős a tömegnövelő por. Pénzkidobás. Sokkal olcsóbban, sokkal jobb kajához jutsz, nem is beszélve a tömegnövelőben lévő cukorról ...
2021. febr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz hízni mivel nem eszel eleget, de meg a tomegnovelot is ki akarod iktatni,akkor hogy szeretnel hizni? Vedd ki a tomegelot nyugodtan de egyél is akkor tobbet :))
2021. febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1-es és 2-es vagyok.

Ismerek egy embert, kb 6 éve folyamatosan tömegnövelőzik, és a pali nem hízott 1 grammot se. Tudod miért? Mert egy nap eszik egy kis rántott húst rizzsel, és szalámis kenyeret, meg issza mellé azt a szart. Nem kell nagy okosnak lenni, ez kb 1500-2000 kalória egy nap, amivel egy egészséges férfi nem tud hízni. Ezzel csak azt akarom mondani hogy a tömegnövelő azért pénzkidobás, mert abból a pénzből vehetnél akár egy hétre való csirkemellet, vagy akármit, mivel a suk cukornak köszönhetően van benne viszonylag sok kalória, meg némi fehérje, amint az írták.

2021. febr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!