Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy darab egykezes súlyzóval...

Egy darab egykezes súlyzóval hogyan lehet biztonságosan vállból nyomni?

Figyelt kérdés
Ma próbáltam először, háttámlás széken, oldalt kitámasztva magam. Ez így megfelelő? Tudom, hogy a legjobb 2 darab súlyzóval lenne (de sajna most nincs pénzem rá:D ) [súlyzószett, pontosabban]

2021. febr. 9. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Phuu hát én is hasonló problémába ütköztem. :D Kipróbáltam milyen ülve egykezessel nyomni, de iszonyat kényelmetlen 30 kg fölött. Az erőd nagyrésze arra megy el, hogy egyensúlyozz, meg hogy stabil legyél. Úgyhogy ehelyett én állva nyomok vállból egykezessel, ilyen strongmanesen. Kicsit lábbal megsegítve a dolgot. Így se jó, a dolog, de én személy szerint így tudtam a legjobban helyettesíteni a vállból nyomást, egy db súlyzóval, és megfelelő súllyal.
2021. febr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg kell erősíteni a törzs izmokat, hogy biztonságosan tudj nyomni vállból
2021. febr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha jol ertelek 1 db egykezesed van.

Semmi gond.Váltva nyomsz.

A regiek nem egykezesekkel,hanem rúddal nyomtak 1 kézzel,nem kis súlyokat!!

Borzasztó koncentració,stabilizatorok igenybevetele kellett.

Eleinte nem lesz könnyű,mert nincs meg az összhang.De ne add fel,menni fog!

2021. febr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!