Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik könyvet ajánljátok?...

Melyik könyvet ajánljátok? Michael Matthews: Izmosabb, szálkásabb, erősebb vagy Robert Kennedy: Több izmot! ?

Figyelt kérdés
Edzegetek de annyira nem értek ezekhez a dolgokhoz, és szeretnék végre mindent tisztázni.
2021. febr. 10. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Érdemes minél több szakkönyvet megvenni/tanulmányozni.
2021. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt én értem, de kíváncsi lennék azok véleményére akik olvasták már
2021. febr. 10. 22:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a rendes edzést ajánlom, a könyvekről nem leszel izmos
2021. febr. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert a gyúrósok 99 % a IQ betyár🙈
2021. febr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szeretnék én lenni az az egy százalék, de úgy látom senki nem olvasta egyik könyvet se:( Szóval mégis csak az első válasz a leghasznosabb.
2021. febr. 11. 09:37
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Én könyv nélkül is európa bajnok voltam 😁 amúgy meg mérnök, és nem a mérnökinfós fajta🙈
2021. febr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


Innen valahogy szedd le, ha meg tudod oldani.

2021. febr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem csak a ház mérete számít, hanem a fal anyaga, vastagsága, rétegrendje is, kellene egy hőigényt számolni. De a tapasztalatok alapján kb jól lesznek a radiátorok. Csőkígyós puffer kell, az adja majd a használati meleg vizet. Gyorsan fűteni úgy tud csak a rendszer, ha nem hagyod kihülni 😁 mert előbb a puffert kell felfűtened, bár váltószeleppel megoldható hogy a kazán vize egyből a fűtéskörbe is menjen. Csak ez mind plusz hibalehetőség. Milyen csővel szeretnétek a kazánt? A puffert célszerű a kazán mellé tenni, valamint hasznos lenne a hmv nek egy cirkulációs vezeték kiépítése is, mert nagy a ház, 5 perc mire odaérnek a melegvíz. Nyáron mi adja majd a melegvizet?
2021. febr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Aha, ez valami metafora?
2021. febr. 11. 12:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Az 1-es vagyok, és azt tudom mondani, hogy nem érdemes egyetlen könyvre alapozni, nekem 8-10 "gyúrós" könyvem van (a kb. 6000 kötetes könyvtáron belül). A Matthews-könyv megvan, a Kennedy nincs.
2021. febr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!