Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik jelenleg a legjobb...

Melyik jelenleg a legjobb ízületvédő készítmény ár érték arányban?

Figyelt kérdés
Pár hónapja beszedten egy BIOTECH USA ARTHRO GUARD 30 PACKS készítményt, de nem sokat segített. Szeretnék új ízületvédő készítményt szedni mert néha fáj a vállam és eléggé kattog, de nem tudom melyiket válasszam mert sokféle termék van a piacon és össze vagyok zavarodva. Melyik lenne a legjobb választás ár érték arányban, illetve milyen tapasztalatok vannak?

2021. febr. 19. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
donát mondják-de a proenzi 3 jobb béres gyenge ebben...
2021. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Arthro Guard biotechusa
2021. febr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En most vitakingest vettem az osszetevok es az ar miatt. Nem talaltam jobbat ami megeri.

Glukozamin 1100mg

Msm 700mg

Kondroitin 500mg

Csipkebogyo 400mg

2021. febr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
abban a korszakban amikor versenyeztem és nehéz edzőbringával tekertem meg volt eröltetve a térdizület8lehet rosszul is volt a bringa beéállítva itt mellékes most...)proenzi3at tolt a futó testvérem -akkor magamtól bérest iszogattam nem volt jó a proenzi javított-és ez nem placebó!persze abna a korban mindenki más donát iratott.....
2021. febr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Forever Active HA kapszula.
2021. febr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is beszedtem egy arthro guard 30ast, de szerintem megéri adni ennek időt, rendeltem még ketto dobozzal, szerintem fog hatni, nem véletlen ajánlotta a dokim
2021. ápr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!