Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 18éves fiú Vagyok és hogy...

18éves fiú Vagyok és hogy tudnék hízni edzéssel?

Figyelt kérdés
18éves fiú Vagyok 180cm és 50kg. Nagyon nem érzem magam jól így. Azt mondtak ha elkezdek edzeni akkor ez segíteni. Ez igaz? Valakinek valami tipp esetleg?
2021. márc. 6. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább egy orvosi kivizsgálásra mennék, mert ez a testtömeg kórosan alacsony.
2021. márc. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
En is ennyi voltam kb, nincs ezzel semmi baj, csak hizni kell. Kalóriatöbbletbe legyél+szénhidrát mehet bőven. Fehérje arány legyen meg
2021. márc. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1.válaszolónak: Nem feltétlen jelenti azt, hogy nem egészséges. Én a 190 centimmel voltam 59-60 kiló és teljesen egészséges.


Kérdezőnek:

Olvasgass különböző oldalakat, nézz youtubeon videókat és tanulj. Ásd bele magad a témába. Minél több dolgot tudsz és majd későbbiekben tapasztalsz, annál jobb eredményeket érsz el.


Nézz utána, hogy kb mennyit és miket kéne enned (ez is nyilván egy idő után kialakul magadnak, a te ízlésed szerint), milyen edzésmódszerek vannak (én kezdetben pl teljes testes edzést csinálnék, alapgyakorlatokkal), pihenj eleget és ha mindent jól csinálsz, akkor lesz is eredménye.


Sok sikert!

2021. márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

1.Calória plusz .Emeld,míg meg nem indul a merleg nyelve.


2.2gr/tskg fehérje


3.három napos egésztestes program


4.Alapgyakorlatok:


Guggolás felhúzas,fekvenyomas,nyomás állva,dtörzsű evezés


Ezek legyenek a gyakorlataid.

Semmi izolació.Csak told ezeket

Hízni fogsz.Azaz izmot növelni.

2021. márc. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, segít. Ha dolgozol, akkor megnő az étvágyad, így könnyebb lesz bevinni a plussz kalóriákat. Csak arra figyelj, hogy ez lehetőleg ne junkfood legyen.
2021. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak enni kell, te jó ég hogy hoztad ezt ossze? :O en 195vagyok amikor 75 voltam akkor meg felmelni sem tudtam az agybol hogy ne szedologjek :D mi lett volna ha 60ra megyek le 🤔 nagyon durva

Egyel edz és jó lesz ne aggódj, b vitamint ajanlanam az etvagy novelesehez.

2021. márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6/6-os! Sajnos egész kicsi korom óta ilyen vagyok. De már ez a dolog 16éves köröm óta nagyon zavar és szégyellem. Nagyon szeretnék úgy kinézni testileg mint egy normális férfi! Nem az hogy nem tudom mien izom pacsirta... legyek de azért valamennyire emberesen nézzék ki! Normálisan étkezem de semmi. És mondták többen hogy kezdjék el edzeni ez segít ezért is tettem fel ezt a kérdést ide.
2021. márc. 6. 21:20
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is ne szégyelld! Zavarni is csak annyira zavarjon, hogy motiváld belőle magad, adjon erőt hozzá, de szégyenkezni nincs ok és szükség sem.


Mit értesz a normálisan érkezem alatt?

2021. márc. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne szégyelld! Engem is zavart és igen, én is szégyelltem, de utólag rájöttem, hogy kár volt. Tenni nem tehetsz róla, plusz lényegében előnye is van, mégpedig az, hogy nehezen hízol el. Én is ott zabáltam a csokikákat és egyéb nasikat folyamatosan, de ugyanolyan fűszál maradtam. Sokan meg mindig panaszkodtak, hogy alig esznek és híznak, milyen jó nekem.


A másik előnye a vékonyságnak (mármint ilyen magasság-testsúly arány mellett) pedig az, hogy viszonylag gyorsan fogod látni a fejlődést. Nem feltétlen tükörben, mert még felszedsz +10 kilót, akkor se leszel izmos, de pl a ruháidat gyorsan fogod cserélgetni, elhiheted. Nekem pl az s-es póló lötyögött (190 centi vagyok, úgyhogy hosszra kicsi volt), aztán már pár hónap után feszült, jöhetett az m-es.


Mérd le magadat, hogy mi hány centi, hány kiló vagy, csinálj képet/videót. Pár hónap/év után megnézve jól fog esni. Én pont valamelyik nap néztem meg, hogy honnan indultam... Mondjuk úgy, hogy feldobta a napomat. A tiedet is majd felfogja és az önbizalmadnak, önértékelésednek is jót fog tenni.


3. válaszoló voltam.

2021. márc. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!