Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy legális Trt kúra segíthet...

Egy legális Trt kúra segíthet a testépítésben?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy 1 héten keresztül minden nap leiszom magam sörrel és minden nap csak 4 órát alszom. Ezen kívül 1 hónapig nem eszek húst, csak szóját. A tesztoszteronszintem így tutira elég alacsony lenne ahhoz, hogy az orvos legálisan felírjon egy kis extra mennyiséget, ami már elég lehet a fejlődéshez, vagy ez nem segít?

2021. márc. 8. 18:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
a vizsgálatokon kiderül hogy mitől olyan alacsony
2021. márc. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%
Nem segítene ezen, azon viszont igen hogy tönkremenj.
2021. márc. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Szóval 1 hónapig szétcsapod magad, hogy utána 1-2 hétig jobban menjen? Jól hangzik! Sok értelme lenne. Amúgy meg ez nem úgy működik, hogy megjön az eredmény, alacsony a teszto, aztán odaad egész évre szóló receptet. Nyilván ki lenne vizsgálva az is, hogy mitől volt ez és elmondaná, hogy vegyél vissza az alkoholból stb...
2021. márc. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3: Abbam reménykedem, hogy utána csak annyi lesz, hogy mindig bemegyek és felírják rutinszerűen. Nyilván ehhez kell egy olyan orvos.
2021. márc. 8. 19:20
 5/16 anonim ***** válasza:
Ja hogy utána vizsgálat nélkül csak irogatják életed végéig? Hogyne, teljesen reális :D Kell hozzá egy olyan orvos persze, csak akkor máris nem legális kúráról beszélünk.
2021. márc. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%
Azzal amit felir nem gyurod ki magad 😀 sokkal kevesebb a hatoanyag. Semmit nem er. Max alap allapotra emeli a testod ha a vizsgalat azt mutatja h tul alacsony.
2021. márc. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

5: Van olyan youtuber, aki ezt csinálja Amerikában.


6: Szerintem így, hogy naturálban vagyok, a modell testig eljuttathat. 160kg -t azért nyilván nem fogok vele kinyomni, de nem is ez a célom (egyelőre..)

2021. márc. 8. 21:17
 8/16 anonim ***** válasza:
31%

Szia pityuka!

Nekem is felírják, mert hormon beteg vagyok.

Több évtizednyi cucc használat azért odarakta magát.De csak papíron,hormonbeteg lettem.Felírják, kiváltom és beadom.

Növi meg inzulin megy, véroxigéndúsítót, meg a hörgőtágító tabikat csak kardió edzésre használom.

Béla 48F

147kg

197cm

kar 55-56cm

erőemelő,autónepper,nemsokára megint ibizán kidobó.

2021. márc. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Beci ibizaval mi tortent?
2021. márc. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

Belinkelhetnéd ezt a youtubert már csak kíváncsiságból is.

A tervedben lévő hibák.

A szója nem csökkenti a tesztoszteront.

[link]

[link]

[link]


Ahhoz hogy az alkohol bármilyen hatást kiváltson komolyan kell inni. Ez nem pár sör hanem napi félliter pálinka per nap, legalább egy hónapon kereszttűl.


Az alvás megvonás meg kb 10 % ot csökkent.

[link]



Ezek után ha valahogy sikerül elérned, azt hogy annyira alacsony legyen a tesztoszteron szinted (és nem derül ki a vérképedből, hogy egy alkoholista életmódját folytatod), hogy indokolja dolgot ég akkor sem biztos, hogy felír neked. mert mi van ha először életmód váltást javasol? Akkor még egy hónapig ölöd magad?



De legyen felír neked pótlást. Nem fogsz akkora adagot kapni, bármit is érjen. Mert nem fog a abba a sávba lökni ahol már extra hatása van, hanem csak annyit ír fel, hogy a normális szintre vigyen.


Egyébként itt utána olvashatsz, nagyon inforatív oldal.

[link]


"Az injekciós kezelésnél kezdetben 80 mg tesztoszteron enanthat heti 1x im. vagy sc. vagy heti 2x40 mg tesztoszteron enathat sc. alkalmazható. Az alacsonyabb dózissal kivédhető a nagy tesztoszteron szint ingadozás."

2021. márc. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!