Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen kollagént/ízületvédőt...

Metionin kérdése:

Milyen kollagént/ízületvédőt ajánlotok, aminek nincs rossz íze?

Figyelt kérdés
Korábban a Gal kollagén peptideket fogyasztottam (hal, marha) de mire elfogyott a zacskó, már mindegyiktől hányingerem volt az ízük és a szaguk miatt. Olyan készítményt keresek, ami por állagú (tablettát lenyelni nem tudok) és jó ízű, valamint segít karban tartani az ízületeket erős igénybevétel esetén (mindennapos balett és nyújtás + korábbi balesetből származó extörések). Az is oké ha ilyen kevert készítmény, amiben MSM, kondroitin stb van, lényeg hogy hasson és ne dobjam ki tőle a taccsot.

2021. márc. 19. 22:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Biotech Arthro guard van porban is. Teljesen vallalhato az ize.
2021. márc. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
Kocsonya
2021. márc. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a Biotech USA folyékony kollagénjére esküszöm. Amióta ezt iszom nem fáj a térdem. Azonban az íze tipikus táplálékkiegészítő. Nem rossz de nem is finom. Annyira jó hogy lecsúszik és ennyi.
2021. márc. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Annyira nem kell hogy húdefinom legyen, csak tudjam róka nélkül meginni :D nem tudom ezt a Galt fogyasztottátok-e már de konkrétan a zacskó kinyitásakor már hánytat.

2021. márc. 20. 10:56
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem az nem világos, miért erőltetik az édes ízeket. Sós, zöldséges, hús ízű kollagén porok mellé könnyebb lenne ezt a vele járó illatot és ízt befogadni.
2021. márc. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Milyen hús, zöldséges porok? Egyet sem láttam még. Mindegyik édes, főleg a sütik irányába próbálnak meg elmenni, nem pedig a zöldséglevesek irányába.


Kérdező, akkor ebben az esetben nyugodtan írd a Biotech USA termékét. Ittam a GAL kollagént. Azért értem, hogy nem jó az íze, de egyben lehúzva nem olyan vészes. Marha GAL kollagént ittam.

2021. márc. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

6 pontosan ezt nem értem. Miért édes irányba mennek el?

Szerintem félre értettél.

2021. márc. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%

,,Nekem az nem világos, miért erőltetik az édes ízeket""


Mert bocs de szerintem edzés után nagy keveseknek jut az az eszébe, vagy reggel éhgyomorra, hogy jaj de bevágnék egy brokkoli ízű fehérjét.


Vagy tanulj meg szöveget értelmezni, vagy írd le normálisan érthetően amit akarsz.

2021. márc. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hú ezt most jól megkaptam! Nem tudok szöveget értelmezni és nem tudok normálisan és érthetően leírni valamit.


Értelmezzük, amit írt a nyolcas válaszadó: Személyeskedéssel és általánosítással és személyes kétkedéssel akar meggyőzni arról, hogy idióta vagyok azért, mert hiányolok egy olyan szegmenst a tápkiegekből, amire igény van, de piac nincs. És bár magamtól is tudok gyártani olyan ízű, magas kollagéntartalmú, ehető ételeket, amik pontosan lefedik a hiányzó kínálatot, mégis az egyetlen dolog, az értelem, amit megkérdőjelez valaki bennem anonim módon. Az állításom továbbra is ott van az ötös hozzászólásban teljesen érthető módon.


Tehát nyolcas válaszadó számára azok, akiket nem tud elképzelni, azok nem is számítanak. Vajon képességei, vagy arroganciája az, ami gátolja abban, hogy a saját maga nézőpontján kívül mást is képes legyen értelmezni? Azok, akik nem az cukrot akarják pótolni a műanyag ízű édesítőszerekkel, azok neki a "nagyon kevesek" kategória, amivel azt akarja mondani, hogy mindenki idióta, aki nem úgy gondolkodik, mint ő. Ráadásul az, hogy félreértett és belemagyaráz egy teljesen hamis állítást a szövegembe, azt úgy állítja be, mint az én szövegértelmezési problémám.


Minden világos.


Azt hiszem köszönettel tartozom a mesternek, a nyolcas válaszadónak, hogy enged még élni! Igazán nagyon kedves és nyílt beszélgetésre alkalmas embert ismertem meg, akitől érdemes a kommunikációt tanulni, mivel képes meggyőzni körültekintő, objektív és ész érvekkel. Teljesen lerombolta a sztereotípiákat. Most sem csalódtam a "gyúrósokban".

2021. márc. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
Mert egyetlen ember sem kér zöldség ízű fehérjeport. :D
2021. márc. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!