Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítés teljesen elrontot...

A testépítés teljesen elrontotta a szociális életemet?

Figyelt kérdés

Amióta edzek kb. 3-4 éve azóta teljesen antiszociális lettem. Mikor a haverok hívnak közös programokra vagy bulizni hívnak, legtöbbször elutasítom, mert figyelnem kell a táplálkozásomra. Azóta több barátot is elveszítettem, sokan mondják hogy önző nárcisztikus személyiségem lett mióta elkezdtem edzeni. Ti is így vagytok ezzel?


25F


2021. márc. 23. 01:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. márc. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az meg hogy elmész bulizni a haverokkal, nem jelenti azt, hogy neked ott zabálnod kellene vagy piát kell vedelned.


És ha még havonta 1 vagy 2 alkalommal legurul egy vagy két sör hétvégén, vagy egy hamburger, attól nem fog felborulni semmi. Főleg ha tudod előre a bulit és úgy szervezed meg a kajálásod.


Saját magad tetted antiszociálissá és nem a testépítés miatt lettél az.

2021. márc. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

A testépítés nem arról szol, hogy autista módon köréépíted az életed (kivéve a versenysport).

Ugyanúgy el lehet menni bekurni, csak akkor masnapra ne tervezz edzést, mert kiugrik a szived.

Enni meg bármit lehet, nem értem ezt a csirkemellrizs agymosást. Ha nem péksütin és gyorskaján élsz, akkor már nyert ügyed van.

2021. márc. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%

Ha itt gyakorin vagy es ilyeneket kerdezel, szerintem mar alapjaban veve is antiszoc introvertalt vagy. Szerintem nincsenek is nagyon haverjaid meg ha lennenek se akarnal menni bulikba es inkabb az edzesre fogod az egeszet. Mert azt mondani,hogy azert nem mesz buliba, mert figyelned kell a kajalasra...haha.

Nezd meg pl Dan Bilzariant, edz, izmos es reggeltol estig bulilbol bulikra jar...es meg sok masik hires testepito (tudom, Bilzi bacsi nem az, de van sok mas aki igen es hozza hasonlo eletmodot folytat)

2021. márc. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Chris Hemsworth pl nyilatkozta hogy nem volt könnyű dolga az edzőjének, mert nem volt hajlandó lemondani dolgokról, pl az esti sörözésről. Az szín tiszta üres kalória. Nos, nézd meg hogy milyen a teste...
2021. márc. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
5. Azt nem mondta, milyen szteroidokat használ?
2021. márc. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez a forma simán elérhető szteroidok nélkül is.
2021. márc. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az a duma szimpla marketing.

Esti sörözés, hát persze.

2021. márc. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Jah, amúgy igaza van a haverjaidnak, full idióta vagy.

3-4 évig azért nem mentél ki a házból, mert a táplálkozás?:D

Ennyire hülye nem lehetsz.

Más is edz, figyel a táplálkozásra, de attól még el lehet menni ide-oda.

2021. márc. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden este iszok egy sört, haveri körrel is eljárok (amikor épp lehet...), de nem vagyok teleszart búvárruha. Hagyjukmár. Nem versenyre készülsz...
2021. márc. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!