Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a jobb módszer?

Melyik a jobb módszer?

Figyelt kérdés

Naturál edzést szeretném csinálni, nem tesztoszteroidoznék. 2 edzési módszer jutott eszembe:

Súlyzós edzés: fekvőpad, edzőtorony, súlyrudak, súlytárcsák, stb, tudjátok a súlyzós edzés.

Testi edzés (nem tudom mi a neve ennek): húzodzkodó állványt beszerzek, azon húzodzkodok, tolódzkodok, esetleg fekvőtámaszozok, a saját testem lesz a súly, nincs súlyrúd, súlytárcsa. Ha jól emlékszem ez a fegyencedzés?


Melyik lenne a jobb megoldás? Melyikkel fejlődök jobban, könnyebben, gyorsabban? Az étrendre is odafigyelnék, napi 3szor étkeznék fehérjegazdagon. Heti 3-4 edzés napot tartanék naturálban (vagy maximum 3 napot szabadna tartanom?)

Szeretnék mindenhova izmot építeni (főleg a vállaimra, mert keskeny vagyok felül)


2021. márc. 25. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy a kettő közül választani kell?
2021. márc. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Senki. De jelen pillanatban csak ezeket ismerem. Van jobb edzés módszer ezeknél?
2021. márc. 25. 21:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Félreérted amit mondok. A saját testsúlyos edzést kombinálhatod súlyzós edzéssel (sőt, érdemes is).
2021. márc. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na ezt nem is tudtam. Köszönöm :) de hogy néz az úgy ki? Egy héten hány napot lehet edzenie egy naturál testépítőnek?
2021. márc. 26. 12:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!