Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy skinny fat testalkatú...

Egy skinny fat testalkatú ember örökre szánalmas lesz?

Figyelt kérdés

Skinny fat vagyok, és erről most értesültem nemrég. Az egyik ismerősöm említette, és úgy titulálta, hogy szánalmas testalkat és a legrosszabb.

Ennek van alapja? Rettenetesen el vagyok keseredve.

19/L


2021. ápr. 9. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
El kene gondolkodni azon, hogy ismerősödnek véleménye után ilyen, aki valószínűleg nem is ért hozzá és egy paraszt, ekkora letargiába kerülsz, akkor nem is a testalkatod lenne az, amivel elsősorban foglalkoznod kéne, hanem a lelked.
2021. ápr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Képet
2021. ápr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kedves kettes válaszoló!

Amint alkalmam lesz rá, lefotózom magam és elküldöm.

2021. ápr. 9. 17:37
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg az ismerősödnek, hogy 1. nem ért hozzá és egy paraszt, ahogy az első mondta, 2. nézzen tükörbe 3. a skinny fat nem egy testalkat, hanem egy állapot, amin lehet változtatni
2021. ápr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenen lehet változtatni csak válts életmódot.Étkezz egészségesen és fehérje dúsan és mozogj rendszeresen.Alapanyagcseréhez szükséges kalória mennyiséget számold ki neked személyre szabottan,van a neten ilyen kalkulátor és azt tartsd be.Lesz eredménye
2021. ápr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
A skinny fat testalkat a teljesen rossz táplálkozás és az elégtelen testmozgás szerencsétlen kombójának következménye. Férfiaknál gáz csak igazán, ropi karok, lapos mellkas, csesznye lábak és fenék mellett jelentős hasi zsírtömeg, ami a további hízáskor a mellre is nőies formákat öltve kezd rakódni, a kar, a fenék formátlan, löttyedt, tónustalan kinézetű lesz, szóval igazi antiférfi testalkatot jelent. Nőknél nem akkora gond ez, rendbetett étkezéssel, némi fizikai aktivitással látványosan javítható viszonylag rövid idő alatt.Futás, bringázás, aerobik, vagy bármi ami jól tud esni és passzol a személyiségedhez és bele tudod illeszteni az életedbe. Ezért nem kell világgá menned. Elkeseredés helyett meg tedd azt amit leírtam és nem lesz gondod a beszólogatókkal. Képet küldhetsz nekem is, de nem hiszem hogy akkora lenne a baj hogy ennyire magad alatt kell hogy legyél emiatt.
2021. ápr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat tenyleg eleg rossz allapot.. de csak rajtad mulik h osszeszeded e magad. Szerintem aki full tulsulyos az megroszabb es nehezebb is valtoztatnia.
2021. ápr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az lesz a legegyszerűbb, ha holnap/holnapután küldök mindenkinek képet a mostani állapotról. Én annyira nem láttam ezt zavarónak, és jó lenne, ha kapnék valamilyen visszajelzést (negatívat, pozitívat: teljesen mindegy).
2021. ápr. 10. 12:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Kuldjed, ugy konyebb velemenyt alkotni.
2021. ápr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Metionin ***** válasza:

Tedd lapátra az ismerőst, mert egy gyökér.

Skinny fat állapotból elég könnyen el lehet érni egy átlagosan feszes, izmos alakot, szóval lényegesen kisebb szopás mint az ha valaki kövér és fogynia is kell a jó alakhoz. Nőknél a skinny fat kb. a legkönnyebben bombatestté alakítható.

2021. ápr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!