Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Másnak se válaszol az IFBB...

Másnak se válaszol az IFBB Pro League Hungary? Behúzták a pénzt és eltűntek?

Figyelt kérdés
Másfél hete küldtem el nekik a sportorvos által aláírt és lepecsételt formanyomtatványt. Azóta semmi válasz. 2 emailt is írtam nekik, arra sem válaszoltak. A honlapjukon viszont azt írták, hogy 3 munkanapon belül visszaküldik hitelesítve a nyomtatványt. Viszont ez így rohadtul úgy néz ki, hogy behúzták a 12k-s tagdíjam, és simán átb*sztak. Mit tudok csinálni?

2021. ápr. 14. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy valami kamu oldal volt?
2021. ápr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
[link] - ők lennének azok
2021. ápr. 14. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Cumi
2021. ápr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben 1 hétig nem reagálnak, akkor minden papírral, képernyőképpel elmész a rendőrségre hogyha szeretnéd visszakapni a pénzed, és megteszed a kellő jogi lépéseket.
2021. ápr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! Igaz én nem ennél az egyesületnél, de nekem is nagyon időigényes és szenvedős volt a versenyengedély kiállítása, két hétig nekem sem válaszoltak amikor kiderült hogy elkeverték valahova az emailemet, a versenyengedélyemre pedig 1 hónapot kellett várjak.

Amit én tennék a helyedben:

- Felhívnám őket telefonon ha még nem tetted meg: +36 70 380 6057

- Írnék még egy emailt ahol egyértelműen jelezném feléjük, hogy ha 24 órán belül nem érkezik válasz, jogi lépéseket fogsz kezdeményezni

- Ha ezután sincs semmi, összeszednék minden bizonyítékot és rendőrségre mennék

2021. ápr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!