Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Évekkel ezelőtt történt...

Évekkel ezelőtt történt részleges izomszakadást is meg tud látni az orvos?

Figyelt kérdés
1 éve volt egy sérülésem, de biztos nem vagyok abban, hogy izomszakadás volt, mert nem volt bevérzés(ha szakadás van, minden esetben van bevérzés, nem?), meg ahogy megtörtént a baj, utána még tudtam edzeni, csak éreztem, hogy fáj, és abbahagytam. Viszont, mintha éreznék egy bemelyedest az izomba, és azóta is bizonytalanul használom.
2021. ápr. 15. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Esélyes
2021. ápr. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha érzel bemelyedest az izomban akkor az szakadás volt, nekem is volt. 1 év után, hogy látni e lehet az függ attól is, mennyit hagytad pihenni, regenerálódni, én egy hónapot kihagytam, aztán 50%kal kevesebb súlyokkal kezdtem újra, én most 2 hónap után nem érzek ott semmit. Nem is látok semmit, a doki egy hónap után mondta, hogy rendbe jött, aztán hogy a sok zsír miatt ami felszokott nem látni, vagy teljesen eltűnt azt már nem tudom.
2021. ápr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha egyszer bemelyedes lett, az ugy is marad. En azt nem tudom, hogy mar elotte ilyen volt e a mellizmom vagy nem.
2021. ápr. 16. 13:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Hmm, lehet, majd ha leszalkasitok meglátom :D de orvos mondta, hogy a legjobb esetben minimalisan lehet majd látni nem annyira...
2021. ápr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is csak egy kissebb bemelyedest erzek, ami siman lehet genetika is, de igazából nem is ez zavar, hanem, ha ez tenyleg szakadás volt, idővel ez nagy eséllyel tovább szakadhat.
2021. ápr. 16. 17:57
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez ez ez. 😅 Na, mindegy, csak érted így is. 😅
2021. ápr. 16. 17:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanmár, engem nem sűrűn érdekel, ha valaki nem ír helyesen. Teljesen én sem tudok, mert külföldi vagyok.


Tovább szakadhat? :O hát ezt jó tudni, akkor bicóra meggondolom, hogy egyáltalán edzek, hátnál úgy is kap rendesen :D de egyébként nem hinném, hogy tovább szakadna, mert a szervezet olyan, hogy ha valami törik, akkor ott azt a részt nagyon megerősíti, szerintem az izommal is ez a helyzet. Aztán ezt már csak egy a témában jártas emberke tudná megmondani :))

2021. ápr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!