Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pure gold creatine?

Pure gold creatine?

Figyelt kérdés
Pure gold creatine-tól mennyi idő alatt várható látványos változás, heti 5 súlyzós edzés mellett?
2021. ápr. 16. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem taplalkozol rendesen akkor semennyi ido alatt. A kreatin se csodaszer. Raadasul pont kreatin monohidratbol kb. teljesen mindegy melyik markat valasztod.
2021. ápr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Mind1 milyen marka. Gondolom monohidrat. Ugyanaz kb mind. Ha jol kajalsz meg edzel elvileg dob vmit 2 honap alatt kb. Nekem sose ert semmit megettem parszor 1-2 dobozzal aztan elengedtem evekkel ezelott mint az osszes tobbi tapkieget 🤷‍♂️
2021. ápr. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én toltam ezt a terméket fél évig. Én azt tapasztaltam, hogy teltebbek, definiáltabbak lettek az izmaim, de pont azokban a hónapokban változtattam elég sok tényezőt az edzéstervemben is, így 100% biztossággal nem merném neked azt mondani, hogy ez a kreatinnak köszönhető.
2021. ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!