Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit eszel egy nap?

Mit eszel egy nap?

Figyelt kérdés

Fontosnak tartom leszögezni, hogy nem profi testépítők étrendjét szeretném ezen az oldalon megtudni.

Olyan emberek étkezésére vagyok kíváncsi, akik súlyzós edzést és/vagy kardioedzést végeznek rendszeresen, és mellette az étekzésre is odafigyelnek, méghozzá azért, mert sokszor nehézséget okoz nekem, hogy miből is vegyem be a tervezett kalóriákat. Hogy néz ki egy napi étkezésetek? Ha valaki több napot is leírna, vagy egész hetet, variációs lehetőségeket, azt is megköszönném.



2021. ápr. 26. 22:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Igyvan :) izmosodas az megy 16 eves korom ota gyurok. Felesleg az nem jon ram. Ami korral valtozik valoszinuleg majd sajnos. Bar mar 30 vagyok. Viszont nagyon konnyen le is fogyok ha pl serules miatt nem edzek 2 honapot. Covid alatt majdnem 10kgot fogytam. Edzettem de csak itthon, ami mar nekem keves eleg suly meg eszkoz nelkul. Viszont hamar vissza is jon. Most kezdtem ujra sztem 3 honap es +6kg kb. Az eleg is lesz. Folotte nekem mar nehez fenttartani meg kenyelmetlen is. Mar csak hobbizok, igy folosleges is
2021. ápr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%

Én egy ideje nem számolom, de olyan 1200 körül eszek egy átlag nap. (Nagyon picike vagyok van hogy elég kevesebb is)

- zsírszegény túró és gyumi vagy zsirszegény joghurt fehérjés granolával+ gyumi vagy tojas zöldséggel

-roston cápaharcsa/vagy csirke köret zöldségek, néha egy kis basmati rízs vagy kuszkusz is van mellé

-edzés után zeró iso whey

-kb ugyanaz mint ebedre vagy tojas zokdséggel

Nasi általában rízs/lencse chips vagy egy alma vagy valami mag féle 😋 kb két hetente egyszer eszek valami gyors kaját/pizzat/kínait akarmit 😊

2021. ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
53%
1200? Hány kg vagy, 40?
2021. ápr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
95%

Nem véletlenül írtam hogy picike vagyok.

Egyébként 145 cm vagyok és nem tudom hogy hány kg vagyok mert nem merem magamat, felesleges mivel edzek is stb!

Illetve annyit eszek amennyi jól esik 😅 ennyi esik jól akkor ennyi

2021. ápr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!