Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Oltásellenes konditeremben...

Oltásellenes konditeremben edzők, ti kénytelenek lesztek beoltani magatokat az új rendelet értelmében?

Figyelt kérdés
Aki otthon eddz kérem ne írja le hogy őt nem érdekli, a kérdésben ott van hogy konditeremben edzők!
2021. ápr. 26. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem fogok járni konditerembe addig, amég nem tudok venni oltási kártyát. Engem nem fognak kötelezni olyan oltasra ami csak arra jó, hogy virus hullam alatt csak a mutaciot fokozza :))
2021. ápr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%

nekem privát edzőtermem van ahogy írtam kb 80 nm a garázsom mellett.

Sok haverom szokott itt edzeni, főleg mikor nem volt tiszta ki mehet edzeni és ki nem.

Inkább erőemelő strongman terem, de klasszikus bodybuilding gyakorlatokat is tudunk csinálni.

Én mindig oltom magam, növekedési és inzulin napi szinten megy.

Amire te gondoltál, azt még a szomszéd bodri kutyájába se szúrnám bele, pedig tényleg egy idegesítő kutya, állandóan ugat mikor az udvaron emelgetem a kőgolyókat az emelvényre.

Béla 48F

147kg

197cm

kar 55 cm

erőemelő

2021. ápr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

1: attol hogy valakinek van agya es kicsit gondolkodik, esetleg kivár, meg nem oltasellenes. Vagy esetleg nem kap olyan vakcinat ami neki szimpatikus ezert nincs meg beoltva. (Nem hiaba hozzak ezeket a szabalyokat. Nincs eleg regisztracio. Azt a sok milliardert megvett kinai oltast meg valahogy ra kell kenyszeriteni az emberekre)

2: tobben kiirtak mar hogy pontositva ez a mai hir ugy hangzik, hogy a meglevo szabalyok mellett az mehet akinek van kartyaja, vagy 18 alatti es van versenyengedelye.

2021. ápr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Ense fogok jarni. Megyek a pincekondiba. Nemsoka lehet venni kartyat
2021. ápr. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Béla detected :D
2021. ápr. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem oltom magam.

Az igazság az,hogy talán fel is jelentkeztem volna az oltast.Nem nagy örömmel,de hajlottam volna rá!

Viszont amikor megjelentek ezek a diktatumok,már biztos vagyok benne,hogy nem megyek oltásra!!

Majd otthon fogok edzeni.Lassan megveszem a cuccokat.

Engem nem fognak ilyen módon kenyszeríteni !!!

2021. ápr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Enis gondolkoztam.. de igy nar tutinem 🖕
2021. ápr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
szegény gödény meg fog hízni. vagy le fog fogyni.
2021. ápr. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Nehogy azthidd h ok nem oldjak meg 😀 Ha en be tudok rendezni egy minimal kondit magamnak havi 300bol akkor a kemeny mag szted? Vagy edzenek zaras utan. Meg sok kis eldugott nevtelen terem van am :)
2021. ápr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
aztán majd ha hallom a sok nyögdécselést, akkor nehogy szóljak a rendőrségre, és nehogy elvigyék a sok kis emrihárdot...
2021. ápr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!