Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi tart/mi nem tart titeket...

Mi tart/mi nem tart titeket vissza a szteroidhasználattól? Esetleg gondolkodtál már rajta hogy szteroidhoz nyúlsz?

Figyelt kérdés
Érdekelne a fórumozók véleménye erről, hogy viszonyultok a szteroidhasználathoz? Naturálok vagytok, vagy szedtek valamit?

2021. ápr. 26. 22:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%
Szükségem van nekem arra?
2021. ápr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem akarok hatalmas lenni, igy nincs szükségem szteroidra.
2021. ápr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Napi szinten gondolok rá, de mindig az van bennem hogy jól (jobban) néznék ki ha beszúrnám, de egyénenként változik hogy milyenek a mellékhatások. Nekem nem érné meg ha akár csak a hajam kihullana, vagy neadjisten súlyosabb következmények lennének. Nameg ott van még az is, ha tegyük fel nem lenne semmilyen mellékhatása nálam, viszont nincs már rá több pénzem hogy szúrjam magam, akkor már üresen soha nem fogok úgy kinézni mintha soha nem szúrtam volna semmit.
2021. ápr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%

Sokszor írtam már erre a fórumra, de sajnos véges az időm, nemsokára megyek vissza melózni Ibizára, szóval a koxos vonal nem lesz általam képviselve már itt.

Nem tagadtam sose, hogy koxolok.Sőt nyíltan mondtam mindig.

DE!!Félévente magándokinál teljes test kivizsgálás van, vérvétel, ultrahang, ct, minden ami kell.

Azt az anyagmennyiség amit én már beszúrtam egy etióp falu nem tudná magába szórni, nem volna hova, nem volna annyi hely a testükön.

Mivel mindig is szerettem a szurikat, előnyben részesítem az ilyen gyógykészítményeket.

Tablettásból csak Sarm vegyületeket eszek, de az más tészta, csak mikor Ibizán vagyok.Itt magyarban nincs eredeti ezekből, kinn meg gyógyszertári eredeti is van.

Naturál sose nem akartam lenni, amióta megízleltem az első naposim tablettákat, majd jött a clenbuterol.

Rég volt, szép volt, manapság más szelek fújnak, növi és inzulin megy, mert hivatalosan hormonbeteg vagyok, doki írja fel.

Az már mellékes, hogy ezek izomépítésre is extrém módon jók, hát persze hogy edzegetek mellette is egy kicsit.

Béla 48F

147kg

197cm

kar 55cm

erőemelő

2021. ápr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%

Két dolog:

1. Honnan tudjam, hogy az, amit beszúrok valóban azt a hatóanyagot és olyan mennyiségben tartalmazza, amit ráírtak? Ha besétálhatnék a gyógyszertárba és vehetnék Oxandrolont, akkor Oké, de ez így kicsit zsákbamacska.

2. Nem célom versenyezni, akkor meg minek? Talán egyszer úgy gondolom majd, hogy szeretném látni az életben egyszer azt, hogy mit lehet elérni néhány gyógyszer minimális (!) alkalmazásával, de ahhoz szerintem még nem értem el a naturál maximumomat, hogy ez szóba jöhessen.

2021. ápr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

Az én célom az a testépítéssel, hogy fenntartsak és folyamatosan fejlesszek egy esztétikus és erős izomtömeget. Ezt a hétköznapi célt szteroidok nélkül is el tudom érni. Ennyi!

Szeretem, hogy az izomzatom meg van edzve. Edzések előtt bemelegítek, utána nyújtok. A testépítés mellett sokat biciklizek, így a kardióról is gondoskodok. Az étrendem magas fehérjebevitelre és lassú felszívódású szénhidrátokra támaszkodik, egészségtelen ételeket, szemétkajákat nem fogyasztok. A napi nyolc óra alvást betartom, nem iszok, nem cigizek. Dióhéjban így épül fel az én közhelyesnek tűnő, de egészéges és kiegyensúlyzott életmódom. Na most egy ilyen fanatikus baromnak, mint én, hol férne már bele az életmódjába a nem éppen egészségmegőrző tulajdonságairól híres szteroid?

2021. ápr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%

Eddig a tudatlanságom és az, hogy találok e minőségi cuccot a fekete piacon. Azaz négy eve nézegettem mit lenne jó tolni. Gyorsan el is riadtam tőle, ki kellett vagni a fenekbol mert begyulladt meg ilyen storyk, mondom aaa akkor legyen szemes, tonkre vagja a majat, na bumm ok, akkor leszarom. De nem szartam le, olvastam kutattam, hatasokat neztem, mellekhatast azokra megoldast ha van és igy par ev utánajárás után úgy döntöttem fogok tolni egy pár kúrát. Tisztában vagyok minden az altalam kivalasztott gyogyszerek mellekhatasaival es azok kezelesevel, tudom a kockazatokat és mivel tudom és egyáltalán nem olyan nagy mint azt terjesztik, igy nyugodt szivvel fogom tolni. De! Es ez egy eros de! Soha senkinek nem ajanlom, olvasson kerdezzen kutasson tanuljon jarjon utana a dolgoknak, ismerje mindennek a mindenenek a mindenet es azoknak a mindenfele mindenet is! Akkor majd el fogja tudni donteni, hogy meg e eri vagy sem. A masik ok, a beszerzés, en talaltam egy jo oldalat, egy nagyon megbizhato markaval, aminek meg az oxaja is mukodik es nem winikent es az biza nagy szó. Szoval a ket akadaly elharult. Jelenleg megy sarm, tehat mar kicsit nem vagyok natural, es az utan nem sokara ra megy majd meg egy sarm dheaval és utana osszel megy az elso teszto kúra.


Nem itelem el azokat akik cuccolnak, regen volt olyan gondolatom, hogy neki konnyu hisz cuccol, de ez nem igaz, mert nem insta izom a cucc.


Egyébként az izom építés segitsegere 8 megoldas van, ha mindet hasznalod, sokkal gyorsabb az izom építés és ebbol csak egy! Ismetlem egyetlen egy megoldas a szteroid! Azon kivul van meg 7 amivel gyorsitani tudod a növekedést akkor jon a novi inzulin ez tovabbi kettő tehat marad 5 ezen kivul. Ezert is mondom hogy az emberek keveset tudnak az izomepites segitsegerol. Mindenki eljut a szteroidig akik picit jartasabbak, azok a novi inzulin komboig, aztan itt megall a tudás. De sokan meg azt se tudjak hogy melyik szteroid mire jó meg hogy mennyi novi kell meddig stb. ez nem egy olyan anyag amit egy ora alatt megtudsz ez egy olyan anyag, amit suliba 10 évig tudnának tanítani!

2021. ápr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

én sokáig gondolkoztam rajta, hogy belevágok egy kúrába, de sosem tudtam magam rászánni. az egyik barátom öt év naturál edzés után döntött úgy, hogy nekimegy egy stanazol kúrának. durván el is kezdett fejlődni, hihetetlen mekkora izomtömeget fel tudott építeni, és nagyon gyorsan regenerálódott is. aztán belement egy második kúrába is és egy harmadikba is.

miután láttam, hogy mekkora kapukat nyitott ez számára, én is úgy döntöttem, hogy elkezdem a stanazolt. már elkezdtem volna megkérdezgetni embereket, amikor a barátom a negyedik kúra közben elviselhetetlen ágyéki fájdalmakról kezdett el nekem beszélni. ezek a fájdalmak aztán egy hét alatt annyira eldurvultak, hogy alig bírt két lábon járni. elment orvoshoz, ahol kiderült, hogy a prosztatája úgy megnagyobbodott, hogy az okozta a fájdalmakat a gátjában. 29 évesen nem semmi a prosztata megnagyobbodás, pláne ekkora mértékben.

ezután végérvényesen elment a kedvem a stanazoltól és minden egyéb szteroidtól.

2021. ápr. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
Azért azt kétlem, hogy stana volt, ha hirtelen nagy izomtomeget szedett fel, de mindegy is :)
2021. ápr. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%
Nekem volt jopar kuram tizen ev natural edzes utan. Most 2 evig megint naturba nyomtam. Fejlodni igy mar nemtudok sajna. Az meg nem mitival h nemtudom emelni a sulyt, hiaba nyomom evekig csak szintentart. 1 honap es kezdek 1 uj kurat megint.
2021. ápr. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!