Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen időtartamú szteroidhasz...

Milyen időtartamú szteroidhasználatnál jelentkeznek a mellékhatások?

Figyelt kérdés
3 hétig tartó, napi 20-30 mg methandrostenolone fogyasztás tabletta formájában milyen kockázatokkal járhat? Tudom, hogy pontosan nem lehet megjósolni, de nagyjából érdekel, hátha valakinek vannak tapasztalatai...

2019. júl. 30. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Az semmi. Lepkefing
2019. júl. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem fog leállni a saját teszto termelés ennyitől? Igazából ez érdekelne leginkább, vegyek-e kúra utánra anti-ösztrogént?
2019. júl. 30. 16:00
 3/9 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok képben konkrétan ezzel a szerrel kapcsolatban, de a 3 hetes kúra és a tabi önmagában sem egy jó ötlet. Ha egy valamit akarsz, ami nem szuri (és kutatási célra van pár kísérleti patkányod elvégre emberi fogyasztásra nem legális) akkor már inkább SARMS.. Az Ostarine a leginkább kutatott közülük, napi 25-tel minimális tesztoszteron szupressziót eredményez maximum, szóval vagy nem is kell pct, vagy egy nagyon lajti elég lesz az állatnak, amit felhasználsz a kutatásokra.

Ráadásul a 3 hét nagyon kevés, arra felesleges. Persze vannak olyan tabis dolgok amit 6 hétnél tovább nem érdemes, de ezért (sem) jó önmagában.

2019. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Folyt. :az például 10-12 hétre teljesen okés.
2019. júl. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ugyan olyan erő-és tömegnövekedést okoz az általad említett szer a kísérleti patkányoknál?
2019. júl. 30. 16:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja
2019. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az anti ösztrogén közben kell, nem utána. Utána hcg kell.
2019. júl. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Akkor azt félreértettem, köszönöm!

És egy ilyen rövid kúránál szükséges valamelyik?

2019. júl. 30. 21:10
 9/9 anonim ***** válasza:
sztem inkább stana 200 szem közben provi kura alatt 1 2 szem és utanna is 30 napig. nem tudod ugy bemocskolni a kezed hogy nem lesz koxos :d
2019. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!