Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Igaz, hogy lehet módosítanak...

Igaz, hogy lehet módosítanak a kormányrendeleten és mehetnek a 18 év feletti versenyzők vakcina igazolvány nélkül?

Figyelt kérdés

Most olvstam, hogy intézkednek ezügyben, mert a miniszter nem számolt velük és igazából senki felkészülését nem akarta megszakítani.


Nektek mi a véleményetek? Ahova én járok edzeni, nem írtak ki semmi hivatalosat.



2021. ápr. 27. 18:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
79%
Uu remelem igaz. Meg par napom van az oltasig. Ha igaz kell a fasznak 🙏
2021. ápr. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Igaz, kormányinfon is elhangzott :)
2021. ápr. 29. 12:57
 23/25 anonim ***** válasza:
75%
#21 miért akarsz öngyilkos lenni? Más szóval: miért oltatod be magad?
2021. ápr. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
48%

,,Az új szabályozás alapján látogathatják a jégpályákat, az uszodákat, az edző- és fitnesztermeket és a sportlétesítményeket a versenyengedéllyel rendelkező sportolókon felül a védettségi igazolvánnyal rendelkező személyek is."


[link]

2021. ápr. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
65%
Nemhiszem h lenne bajom az oltastol. A koronatol se volt. Ezer eve nem voltam beteg. Azt se tudom h hivjak a haziorvosom 😀 az edzes miatt beadattam vna ha muszaly mert keszarom de igy minek. A mozi meg a nemtudommi nemerdekel
2021. ápr. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!