Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 5 kemény munkasorozat után...

5 kemény munkasorozat után minimum, illetve maximum hány napig érdemes pihentetni az adott izmot?

Figyelt kérdés
Naturál vagyok.
2021. máj. 30. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
5 sorozat utan? Marmin egy izomra egy gyakorlatbol 5 sorozat? Irhatnad konkretabban. Ha nagyon kezdo vagy akkor is eleg ez utan 1 nap pihi. Nemtudom milyen beosztasban edzel, de ez nem tul sok terheles egy izomcsoportra. De adtol is fugg mire meg miota edzel 🤷‍♂️
2021. máj. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5 sorozat azért nem olyan sok önmagában,teljes testes edzéstervnél szokott lenni ennyi és ott 1 nap elég regenerálódásnak.
2021. máj. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, teljes testben végzem én is. Het3x 5 sorozat mindenre.

Csak kezdem kicsit soknak érezni.

2021. máj. 31. 06:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig az nemsok. Max szedd jobban szet az edzest, de akkor 4-5* kene edzeni.
2021. máj. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"5 kemény munkasorozat után minimum, illetve maximum hány napig érdemes pihentetni az adott izmot?"

Attól függ, mióta edzel. Ha már hónapok óta nyomod, akkor mehet több nap is.

Én is így nyomom, ahogy te, én szoktam érezni, ha kell több pihenő

2021. máj. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha soknak érzed akkor szerintem vedd vissza 4 sorozatra és úgy valószínűleg jobban tudsz regenerálódni
2021. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!