Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jumbo tömegnövelő lejárt?

Jumbo tömegnövelő lejárt?

Figyelt kérdés
2017-ben vettem, akkor ittam is, de még van belőle a fele. De rá van írva, hogy lejárt 2018decemberben. Dobjam is ki? Vagy lehet még inni?
2021. máj. 31. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Nem egy nagy tétel a jumbo, inkább vegyél másikat. Inkább az, minthogy utána egy hétig legyen hasmenésed/székrekedésed. Én tavaly augusztusban ittam meg a 2016-os banános fehérjémet. Utána három napig hányigerem volt. Csoda, hogy nem okádtam. Inkább ne kockáztass. Az a lényege ezeknek a tápkiegészítőknek, hogy jól emészd őket, hogy tudjanak hasznosulni.


Amúgy meg a jumbo amúgy is egy szutyok. Sajnálom, ha ezzel megbántalak, de az ma már egy elég közismert tény. Csodálkozom, ha valaki 2021-ben még hajlandó jumbót inni/venni. Egy felesleges, egészségtelen, káros, cukorral és ócska szénhidrátokkal telepumpált kaki. Szerintem mindenképpen borítsd a wc-be. Inkább vegyél minőségi élelmiszert és valami jó tejsavó/marha fehérjét abból a pénzből, amit jumbóra szánnál.

2021. máj. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Pár hónap még oké, ha száraz helyen volt és nincs fura szaga/íze, de azért több, mint 2 év után eszembe nem jutna elfogyasztani. Ahogy az első írja, nem éri meg kockáztatni.


Meg egyetértek abban is, hogy a cukorral teletolt jumbot felejtsd el, inkább sima tejsavó, kalóriát meg értelmesebb forrásból.

2021. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10%
Csodálom, hogy egyáltalán ez eszedbe jutott. :D Amúgy se ajánlom...cukor jó drágán.
2021. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!