Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fogyást elősegítő, bevált...

Fogyást elősegítő, bevált termékeket írnátok?

Figyelt kérdés

Előre jelezném, hogy nem vagyok szakértő a témában, emiatt is írok ide.


Tehát végre nyitottak a konditermek, lehet járni csoportos edzésre. Sajnos karantén alatt feljött pár kiló, illetve izmot is vesztettem. A saját lustaságom, de nagyon nehezen vettem rá magamat az itthoni edzésre, meg persze a kajálás is elcsúszott. Viszont 3-4 hete újra kezdtem, szeretném visszanyerni a régi formámat. Régóta szemezek a táplálék kiegészítőkkel, megkönnyítené szerintem az egész folyamatot. A különböző fogyást elősegítő termékekről mi a véleményetek? Elsősorban kollagent és Biotech USA fat burnert/ultra loss-t néztem.


Edzeni minimum heti 5* járok, vegyesen kardiót és erősítő jellegűeket. Kajálásra figyelek, de van még mit tökéletesíteni rajta, nagyjából rendben van. (Édességet egyáltalán nem eszem, lisztes dolgokból csak teljes kiőrlésűt, igyekszem sok zöldséget fogyasztani, a fehérjét pedig szintén növényekből nyerem, mert nem nagyon eszem húst (nem vagyok vega, csak nem nagyon szeretem)


2021. jún. 6. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
efedrin. Ennél jobbat sehol se találsz, vényköteles cucc, de a hiedelemmel ellentétben egyáltalán nem drog. Ja és ebből 20 szem kb 500 ft, míg azok a "legális" placebo szarok 5-7 ezer ftok :D habár koffein meg 1 aszpirin mellé nem árt... eca stack.
2021. jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen felesleges ezekre kiadnod plusz pénzt. Nagyon minimális a hatásuk és úgy is a konzisztencia az, ami számítani fog. Nekem nagyon sokáig tartott megértenem, hogy bármennyire is szeretnék gyors eredményeket elérni, itt nem fog menni. Ha tisztességesen odateszed magadat és elkötelezett vagy a céloddal kapcsolatban, akkor idővel úgy is eléred, csak gyakorolnod kell hozzá egy jó nagy adag önuralmat és türelmet, ami nem könnyű.
2021. jún. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
#2: igen, a tudatlanok így gondolják. Szerinted a profi testépítők azt az 50 kilót pár hónap alatt hogy dobják le? Nehogy azt hidd, hogy csak diéta és kardió... Én az efedrinig megyek csak el, az biztonságos, de amit ők használnak az már sokkal durvább cucc. DNP,T3,Clenbuterol,vagy ezeknek a kombinálása. Nyilván aki csak ilyen 5-10 kilót akar fogyni annak nem érdemes kockáztatnia, de a top versenyzőknek az egészség már olyan vonat ami rég elment.
2021. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3-as, idézd már a kérdezőt, ahol azt mondja, hogy ő profi testépítő szeretne lenni.
2021. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
#4 én meg csak azt mondtam hogy léteznek olyan dolgok amik nagyon is hatásosak, és írtam az efedrint is amit nem csak profik szednek, még a hétköznapi nők is szedik...
2021. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Yohimbine, de az is dietaval segit
2021. jún. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Fogyást elősegítő, bevált termékeket írnátok?"

Felejtős, mind kamu


Én a helyedben kiszámolnám a napi tevékenységemből fakadó kalóriaigényemet és minimum 300 Kcal mínusszal kezdenék. Később növeld.

2021. jún. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor inkább hanyagolom ezeket, feleslegesen nem akarok ilyenekre pénzt költeni.
2021. jún. 7. 12:05
 9/10 anonim ***** válasza:

8# na vegre, igy kell latni.

Ezek mind marketinggel nyomják.

Ami boltban van, az csak diétával segít, pl vizet hajt, 5%-al több zsírt éget. Hát látod, semmi értelme, mert kb 0 hatása van.

2021. jún. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
Szegény volt főnököm nagy alkesz volt. Azt mondta, hogy piálhat rendesen, mert a perui kovaföld úgyis regenerálja a májat. Két éve temettük, 55 évesen ...
2021. jún. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!