Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Igy tudok gyorsan gyurni?

Igy tudok gyorsan gyurni?

Figyelt kérdés
Szoval 2 het mulva megyunk nyaralni ahol ott lesz a lany aki tetszik( anya baratnojenek a lanya) es szeretnek kicsit gyurni hogy jobban nezzek ki arra gondoltam hogy csinalok minden nap 200 fekvot 150 felulest es 50 guggolast igy szerintetek sikerul kigyurni magam kicsit persze melle asvanyvizes palackal eddzek bicepszre is 200 darabot ez igy jo vagy valtoztassak valamin? Ha ez nem jo mi a leggyorsab modja a kigyurasnak?

#gyorsan kigyurni magam #hogyan gyurjak gyorsan #izmos test ami tetszik lanyoknak
2021. jún. 29. 21:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
54%

A leggyorsabb ha trent kombozod propival winivel oxaval meg clennel.. de elotte kene egy 3 honapos tomegeles heti 1000 mg lassu testova , persze semmi ertelme a 0alapra koxolni 😀😀


Komolyra veve nincs ilyen h gyorsan kigyurod magad... semmi nem fog tortenni 2 het alatt max izomlazad lesz.. de ilyen edzessel evek alatt se..

2021. jún. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem ertem miert kelenenek evek ahoz hogy valaki izmos legyen osztaly tarsamnak is kockas a hasa nagyon es o mondta hogy 3 het alatt gyurta ki magat felulesezett meg fekvozott sokat szoval akkor lemegyek konditerem minden nap edzek mindent jo sokszor de foleg bicepszet meg hasat szeretnek akkor 2 het alatt lehet izmosabb karom ugye? Nem csak itthon edzek hanem kondiban is!
2021. jún. 30. 18:41
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy valakinek 50 kilósan kockahasa van az azért van mert vékony mint egy bot,nincs zsír ami elfedné a hasát és valószínűleg volt valamennyi izom alatta.Az hogy kigyúrta magát azért lehet mert pl 3 hétig alig evett valamit és lement az a kis zsír tóla.De 3 hét alatt sehogy nem lesz kockahasad hacsak nem éhezteted magad és van egy jó alapod.Meg azt a nagy kigyúrást megnézném,max 0,5-1 kiló plusz izom egy nagy lóf*szt sem ér,összességében egy nagy 0 az a haverod még mindig,nem tudod mi az hogy ki van gyúrva valaki.
2021. jún. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Tudom mi az ha kivan gyurva valaki azt jelenti hogy izmos es neki kockas hasa van szoval izmos! En is kivagyok gyurva valamilyen szinten de szeretnem megjobban magam igy elkezdek kondiba jarni minden nap reggel meg delutan es sokat gyurok! Igazatok van ez a fekvozes nem eleg kondi kell sajnos!! Bicepsre meg hasra akarok gyurni sokat de melle mellizmot is szeretnem csak azt nem tudom meg hogy kell gyurni hogy nagy legyen!
2021. jún. 30. 21:00
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Dobj egy képet magadról te férfiállat
2021. jún. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem fogok idegen ferfiaknak a testemet mutogatni mar ne haragudj nem is ertem miert kered ezt tolem egyebkent izmos vagyok kockas a hasam is meg minden kezemet nem tudom hany cm de megmerem majd!
2021. jún. 30. 22:32
 17/22 anonim ***** válasza:
Várjuk a cm-et mr. olympia
2021. jún. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
🤣🤣
2021. júl. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
29,2-29,5 kozot van valahol nem annyira rossz kissebbre szamitotam de sajnos pontosan nem tudtam lemerni ezert irtam igy hogy a ketto szam kozott van valahol! Holnap megyek kondiba eloszor haverommal ! Milyen gyakorlatot vegezek a leg gyorsabb gyuras miatt? Tudtok meg segiteni leccci!
2021. júl. 1. 02:50
 20/22 anonim ***** válasza:
73%
Hallod kisgyerek, 29 centinél még a csajoknak is vastagabb a karjuk🤣 hagyd ezt a sportot, nem neked való lesz, csak a csalódás fog érni
2021. júl. 1. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!