Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ne nevess. Wasabi szagú hónalj?

Ne nevess. Wasabi szagú hónalj?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem is olyan régen körülbelül egy hete vettem észre magamon az egyik reggel, hogy erős, wasabi szaga van a hónaljamnak. Komolyan ez a vicc humor kategóriába is beírhatnám, de nagyon bánt a dolog. Ma például inkább hazajöttem a kondi teremből mert egy kicsit megint éreztem ezt a wasabis szagot a hónaljamon. Ez most kb 1 hete kezdődött. Előtte is izzadtam én sokat de sose volt szinte semmilyen testszagom. 17 vagyok.

Valakinek hasonló szag? Szerintetek mi okozhatja ezt?



2021. júl. 12. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Hormonális probléma lehet vagy koronavírus tünete.
2021. júl. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Írd össze, miket eszel egy nap. Írj kajanaplót. Amikor megint érzed a wasabi szagot, nézd meg, miket ettél.
2021. júl. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
valószínűleg a kajához van köze,sokan nem tudják de létezik olyan hogy lehet érezni :D
2021. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a fulem mogott ha beizzad sajtos chips szagu. Nem vicc....
2021. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Metionin ***** válasza:
80%
Szerintem kaja okozza. Nekem anno a kotyogós kávétól lett csípős izzadságom, pedig amúgy nem vagyok izzadós. Mióta csak instantot iszok, azóta nincs.
2021. júl. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. A kajámra odafigyelek mostantól.
2021. júl. 13. 20:46
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha voltál covidos, akkor annak lehet egy maradványtünete ez fantom szag érzet. Bizonyos megszokott dolgoknak teljesen más de azonos szaga van. pl én szarszagnak és a kávénak is ugyanazt a szagot érzem azóta.
2021. júl. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Tehát némelyik szag úgymond kiesik és helyette érzed ezt a furcsa kellemetlen szagot. Sok embernek van ilyen maradványtünete.
2021. júl. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Valakinek volt hasonlója? Enyhült, bár még mindig érezni. Fertőzés is lehetne e ez?
2021. júl. 20. 14:30
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha enyhült, az már jó!

Ezek szerint változtattál/változott valami, amitől helyrejött kicsit az anyagcseréd.

Légy türelmes, ez általában nem 1-2 hét, hanem 1-2 hónap alatt fog teljesen megszűnni (amennyiben ügyesen kinyomoztad, mi okozhatja).

2021. júl. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!