Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért mondják azt hogy rossz...

Miért mondják azt hogy rossz a skinny fat alkat? olyan nehéz belőle izmos testet építeni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 14. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
nem feltetlenul
2021. júl. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Nekem az van. Ugye 0 ról kezdtem, mert semmit nem sportoltam előtte és csak ültem meg ettem. 2 hónap alatt eddig egy nagyon pici formásodást vettem észre
2021. júl. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Sokkal jobb, mintha hízékony lennél. Nem kell küzdened a fogyással testépítés előtt meg nem zsírosodsz, szálkásabb leszel.
2021. júl. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
34%

Ilyen szempontból nem rossz, pár hónap alatt már lehet belőle jót csinálni. Nem kell előbb fogyni, hanem egyből látszik az eredmény. Csak úgy önmagában, edzés nélkül nem túl szép látvány, én is voltam olyan és hát a sportos formámhoz képest elég szar volt.

2. Ne add fel, nekem több mint fél év múlva volt látható változás de ez normális, főleg ha előtte nem sportoltál.

2021. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó, itt nem simán Skinny-ről van szó hanem Skinny FAt-ről, tehát izom is kevés de zsír az van. Ez a lehető legelőnytelenebb kombináció. Manapság az inaktív mozgás miatt elég gyakori, de könnyen javítható életmódváltással. De ha hormonális probléma is van a háttérben, úgy már lényegesen összetettebb a probléma, pl extrém alacsony tesztoszteron szint.
2021. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
[link] Ez a csóka mégis kipattintotta magát skinny fatről.
2021. júl. 14. 21:45
 7/8 anonim ***** válasza:
nyomatott egy diétát, előtte képen sem full kezdő
2021. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A skinny fat-nek semmi köze ahhoz, hogy valaki könnyem hízik vagy sem. 0 izom, ezért ha már a súly szerint rég vékony mégis hájasnak néz ki.
2021. júl. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!