Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Arthroxon plust szeretnék...

Arthroxon plust szeretnék szedni 23 évesen, mivel nagyon recseg a térdem. Milyen adagolást ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy versenyző testépítővel/tapkieg.bolt arussal. Ő ezt ajánlotta és azt, hogy reggel éhgyomorra 2 szem és este lefekvés előtt 2 szem jó lesz nekem.


Valamint csodálkozott, hogy már 23 évesen megelőztem őt (kb40-45)izuleti gondok terén.


De tenyleg, lepcsozesnel is pl minden lépcsőfokon reccsenek egyet, saját súlyos gugolasnal is minden le-és felmenetnel.


Könyököm és csuklom, bokám csak akkor fáj, ha nagyon Sokat hosszú időn át terhelem.

Volt egy (elvileg) örökletes ízületi gyulladásom, mi miatt egy hónapig járni nem tudtam, de már 3-4 éve kikuraltak belőle. Most pedig szeretnék edzeni és szeretnem ha segítséggel latnatok el esetleg, ha van tapasztalatok.

Szomoruan vennem azt, ha azt mondanátok ne edzek. :/ kezdek elpocakosodni és szeretnék jobban kinezni.


2021. júl. 25. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább dokit keress fel, aki majd megmondja hogy mit szedj, és milyen edzést végezhetsz és mit nem.
2021. júl. 26. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Glükozamint szedni alapvetően nem hülyeség, de kérdezd meg a gyógyszertárban olcsóbb és jobb megoldást fognak neked ajánlani szerintem.


Konkrétan hol recseg a térd felett vagy a comb és a sípcsont között?


Mert a két dolog mást jelent.

2021. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát ha kéne mondani valamit, akkor a térdem lentebb eső része, de egyébként bemelegitesnel a combkorzesnel a combom és a medencem találkozásanal is érzem ahogy néha pattan egyet. A kezem sem tökéletes, de az nem recseg, ropog.
2021. júl. 27. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!