Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hanyos virusnal mennyit fogyok?

Hanyos virusnal mennyit fogyok?

Figyelt kérdés

Elkaptam egy virust. Szerencsére'csak' első napon hánytam utána lévő 2 nap hanyas nem,csak hasfajas, fáradság, étvágytalanság ( jó ha összesen ettem 2000 kalóriát a 2nap alatt)


Ma már gyogyultan, jó étvággyal keltem. Rá se merek állni a mérlegre..

Mennyit fogyhat ilyenkor az ember,illetve könnyen visszajön?

[Tomegeles alatt allok,81,3kg voltam szombaton amikor mértem.



2021. aug. 10. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Allj ra a merlegre es megtudod. 🤦‍♂️
2021. aug. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Atfogalmazom a kérdést... Nem arra vagyok kíváncsi hogy mennyit fogytam hanem hogy mennyi idő alatt jön vissza egy ilyen 3napos betegség alatt leadott súly?
2021. aug. 10. 12:43
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

3500 kcal / zsír, ha zsírt adtál le. Azt kalória többletből ki bírod számolni, egyszerű matek.


Ha meg izmot is leadtál volna (nem hiszem, hogy ennyi idő alatt tudnál lényeges mennyiségű izmot leépíteni), akkor meg neked kéne tudnod, hogy kb. mennyi izmot vagy képes felpakolni, ahhoz képest arányosan mennyit veszítettél és ebből a kettő infóból azért már csak ki kéne tudni számolni.

2021. aug. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!