Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vállból nyomásnál melyik a...

Vállból nyomásnál melyik a helyes kivitelezés? Csatoltam két képet!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


A mádodiknál előrébb van a könyök, így mélyebbre tudom engedni. Az elsőnél oldalt van teljesen a könyök.


2021. aug. 14. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
mind a kettő jó.
2021. aug. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mind a kettő jó, de alapvetően 1 baj mind a kettővel van. A könyök derékszöget kell hogy bezárjon. Szóval erre figyelj.
2021. aug. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 2.nal jobban kap az elso resz az 1.nel az oldalso is. Viszont az 1.verzio sokaknak okoz rotator problemat hosdzu tavon ha nagy sullyal vegzik.
2021. aug. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább a másodikat javaslom.
2021. aug. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is a mádodikat érzem természetesebb mozgásnak.

Ezen kívűl szükséges még valamilyen gyakorlat vállra?

2021. aug. 15. 12:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Oldalemelés javasolt, ha az oldalsó részét is akarod edzeni, ami fontos, ha szélesvállat akarsz, de valami variációja is jó a gyakorlatnak. Meg érdemes még a hátsó vállra döntött törzsű oldalemelést vagy a peckdeck gépbe fordítva ülsz bele és úgy húzod hátra. De még van jó pár gyakorlat, amiből válogathatsz.
2021. aug. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!