Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zárt lábas felhúzás gyakorlatr...

Zárt lábas felhúzás gyakorlatról mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2021. aug. 25. 12:06
 1/8 A kérdező kommentje:

Pl itt

[link]

2021. aug. 25. 12:12
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szegény jó görbe háttal húz, pont mint én. Mondjuk ilyen testarányokkal nem csoda, ez a normális. De a szakértők majd jól megmondják, hogy hogyan kéne. Mert nekik térdig ér a karjuk és rövid a lábuk. 😐
2021. aug. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ez mitől másabb, mint a hagyományos? A sarkai összeérnek. Több benne a láb? Gondolok a megindítást fejlesztheti
2021. aug. 25. 12:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Alsóhátnak nem szabad görbének lennie
2021. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 igen
2021. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Itt a deficit a lényeg. A sarkai szerintem csak azért érnek össze, mert így nem előrefelé néznek a lábfejek. Vagyis kicsit oldalra tud menni a térd, és így nagyobb csípőflexiót tud elérni (hasonlóan, mint guggolásnál), vagyis mélyebbre tud menni a hát görbülése nélkül. Nem tudom, hogy mi számít "jó görbe hátnak", nekem ez nem tűnik annak, de a hátat "neutrálisan" kéne tartani, ami anatómiai szempontból nem igazán értelmezhető, persze attól még értjük, hogy mi az és ez inkább egy tartomány, mint egy konkrét pozíció. [link]
2021. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Azt jelenti hogy nem néz ki jól! Attól még persze jó, csak a powernáczik szerint szar. Mint ahogy egy hosszú lábú rövid felsőtestű ember guggolása is csúnya, egy kínai súlyemelőhöz képest, akinek rövid combja és hosszú felsőteste van, ami tökéletes anatómiai felépítés guggoláshoz.

2021. aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha jó hozzá a testalkatod csináld. Nekem nem jó, ezért szumót csinálok.
2021. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!