Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha sportol, miért cigzik?

Ha sportol, miért cigzik?

Figyelt kérdés

Meglepődve tapasztaltam, hogy, az edzőteremben keményen gyúró srácok között akadnak dohányosok.

Amint kitette a lábát bármelyik is a teremből, máris rágyújtottak.

És a legkiábrándítóbb egy, cigiző személyi edző látványa.

Az ilyen számomra hiteltelen.

Az én véleményem az, ha valaki sportol, semmilyen káros szenvedélye ne legyen!



#Dohányos sportolók.
2021. szept. 1. 04:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Akkor neked jó egészséget 😀
2021. szept. 1. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Miért, aki nem sportol az miért cigizik? Nekik sem kéne. Nem feltétlen értem az összefüggést. Profi focisták is vannak akik dohányoznak.
2021. szept. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

A koffein is káros szenvedély, pedig anélkül nem bírnám az edzést munka után. Meg mondjuk nem leszek absztinens azért, mert a hétköznapi életben odafigyelek magamra, hiszen ez egyúttal egy életmód is, nem átmeneti dolog, amiből lehet nélkülözni azt teljesen, amit szeretsz fogyasztani.


Én amúgy nem dohányzom, mert az egészségem miatt is csinálom. De van, aki csak jól akar kinézni. Meg mondjuk bicepszezgetéshez nem kell tüdőkapacitás nagyon. Kis izmok edzésében nehezen fulladnak ki.

2021. szept. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Mit számít? Drogozik is meg koxol is meg iszik is! Akkor nem mindegy neki? :D
2021. szept. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Én is azt gondolom, hogy az "átlag embernek" sem volna szabad cigiznie, nem csak egy sportolónak. A komplett egészségedért/fejlődésedért való munkádat aláásod azzal a tetves bagóval.

Viszont az is vicces, amikor nálunk a konditeremben hallom a helyi Dwayne Johnsonokat ordibálva arról dumálni, hogy a mai fiatalság mekkora ótvar, mert minden hétvégén csak isznak, cigiznek, füveznek és ekiznek ahelyett, hogy szépen elmennének sportolni. Mondják ezt azok a helyi Dwayne Johnsonok, akik évek óta tömik magukba a leghitványabb minőségű, felütött szteroidkészítményeket megadózisban.

2021. szept. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az emberek eleve nem az egészségük miatt gyúrnak, hanem mert izmosnak akarnak kinézni, hogy a suttyó környezetükben menőbbek legyenek.
2021. szept. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

#6 vagy még 1000+1 másik indok miatt, aminek nem része az egészség


de megértem, hogy a te fütyid arra áll fel, hogy ok nélkül beleállsz emberekbe az interneten, remélem ezt is élvezted :)

2021. szept. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7:

Akinek nem inge, nem veszi magára.

2021. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Dohányzás növeli a tesztorszteronszintet.
2021. szept. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#1

#2

Hülye felfogásotok van! 🖕

2021. szept. 1. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!