Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A szteroidokkal elért izmot a...

A szteroidokkal elért izmot a ciklus után fenn lehet tartani hosszú távon?

Figyelt kérdés
Vagy akik így lesznek izmosak, egész életükben szteroidozniuk kell?

2021. szept. 1. 10:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Valamennyit meglehet tartani.. de olyan mint kúra közben nem lesz utána
2021. szept. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Az instagrammos testépítők folyamatosan cuccon vannak?


Ebből nem lesz szívproblémájuk hosszabb távon?

2021. szept. 1. 10:24
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagy része igen. De előbb utóbb lesz.
2021. szept. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%

Nem lehet fenntartani. X idő elteltével, amikor a vérplazmából kiürülnek a különböző vegyületek, akkor a szervezet rájön, hogy már nincsen kémiai rásegítés, úgyhogy nem hajlandó tovább fenntartani az azzal elért izomtömeget, hiszen az csak egy extra teher, amit anabolikus támogatás nélkül nem tud "életben hagyni", így szépen visszabontja. Ez teljesen organikus folyamat. Többek között ezért sincs értelme azoknak szereket használni, akik nem versenyeznek.

És hát igen, azok az instagramos testépítők és YouTube bodybuilderek, akik évek óta, az év minden napján extrém izomtömeggel, nulla testzsírszázalékkal, nyolc kockával, ágyúgolyó vállakkal, fal méretű csuklyával és bikakábel vastagságú erekkel a combjukon pózolnak a fotókon/videókon, azok ja, folyamatosan teljesítményfokozókat használnak és egyik kúra követi a másikat. Hogy ebből nem lesz-e szívproblémájuk és még ezer féle következményük? De, ötszörös szorzó van rá, hogy lesz. Valakinek előbb, valakinek utóbb.

2021. szept. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%

Gondolj bele, kedves kérdező! Ha bemész egy könyvtárba, akkor ott látni fogsz 6 méter magas könyvespolcokat. Ezeknek akkor sem éred el a felsőbb sorait, ha te alapvetően rohadt magas vagy, de ha neked mindenképp onnan kell valami, akkor odavihetsz egy létrát, aminek a segítségével már el lehet érni a felsőbb sorokat is. Viszont hiába éred el akár a legfelső könyvet is, ha kiveszik alólad a létrát, akkor a gravitáció elég gyorsan észreveszi, hogy nincs alattad semmi és visszazuhansz a földre, ahonnan megint csak azokat a sorokat éred el, ami a magasságodból kitelik.

Így működik a szerhasználat is. Sőt, sajnos a szerhasználatnak van egy olyan undorító következménye, hogy miután leállsz vele, utána extrém nehezen fogsz tudni majd naturálban fejlődni. Sokkal nehezebben, mint a szerhasználat előtt tudtál vagy tudtál volna.

2021. szept. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
50%
#5 Legalább említenéd meg a csávó nevét, akitől loptad ezt. 😅😅
2021. szept. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
61%
Nem loptam én senkitől. Ez egy gyakori hasonlat, amit nem egyszer hallottam már. Legutóbb a Modern Bulking nevű YouTube csatorna gazdájától hallottam. Szerintem rohadt pontos és kifejező metafora.
2021. szept. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
76%
Erdekes, hogy amit leirtam sajat tapasztalatokat azt toroltek xD erdekes.
2021. szept. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%
Hát most figyelj, az oldal nem engedélyezi, hogy drogokkal szerzett tapasztalatokat, személyes pozitív/negatív élményeket megossz tiltott szerekkel kapcsolatban. Engem nem zavar, sőt, tanulságosnak találom. De az oldal szabályzata ezt nem engedélyezi. Ez van, emiatt kár tépni a szádat.
2021. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
26%
Egy része megmarad elvileg.
2021. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!