Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az edző terembe egy hónapra...

Az edző terembe egy hónapra korlátlan használatra 9500 Ft a bérlet vajon meg éri ?

Figyelt kérdés
2021. szept. 8. 22:25
 1/7 anonim válasza:
85%
Én speciel ennyi összegből inkább a nyelvtanomat fejleszteném a helyedben. Amúgy pedig szerintem megéri, átlagban 12-14000 egy havibérlet.
2021. szept. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Errefelé ahol én lakom 6 ezer egy havi bérlet.


De ezt olvasva akkor én nagyon olcsón badizok.😆

2021. szept. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt Pesten ez kifejezetten olcsónak számítana.
2021. szept. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hol van.Vidéken,faluban vagy kisvárosban ez aránylag drága,fővárosban vagy megyeszékhelyen olcsónak számít.

Azt nem lehet megmondani hogy megéri-e mert nem tudjuk hogy a többi edzőterem hogy van felszerelve és mennyibe kerül

2021. szept. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Ebben az "indiány nyári" időben inkább vennék 10 ezerért vitamint meg fehérjét és kint edzenek meg otthon.
2021. szept. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Én nem tudnék úgy edzeni, hogy ott mások is vannak és engem néznek. Még egy jót szellenteni sem lehet.
2021. szept. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Attól függ, hányszot szeretnél edzeni egy hónapban.
2021. szept. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!