Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen étrendet lenne érdemes...

Milyen étrendet lenne érdemes követni, ha tömegre megvagyok, de az izom arányt szeretném növelni?

Figyelt kérdés

183 cm és 96 kg


[link]

25-29% áll hozzám a legközelebb a kép alapján inkább a vége, de azért hurkáim nincsenek, mint a 30-35%-oson


2021. szept. 23. 19:08
 1/7 A kérdező kommentje:
az kimaradt, hogy 26 éves vagyok
2021. szept. 23. 19:09
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Magas fehérje alacsonyabb jó minőségű szénhidrát, minimális kalória pluszban.
2021. szept. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Hát akkor dagadt vagy. Szálkásítani kell. Nem is értem ezen mi a kérdés
2021. szept. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Azért a 25-29-es még nem áll közel a "dagadt" kategóriához..
2021. szept. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Közelebb van az a dagadthoz mint az optimálishoz
2021. szept. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szinten tartáshoz közeli kalóriával vagy enyhe deficittel jársz a legjobban persze úgy hogy elegendő mennyiségű fehérjét viszel be(kb 1,7-8 gramm/kg de nagyobb tzs%-nál lehet kevesebb is elég)

Kezdőként gyorsan tudsz izmot felszedni,plusz kalória a rajtad lévő zsír felhasználásával megvan.Amint eléred a kívánt tzs%-ot utána mehet kis kalória többlet majd szálkásítás.

2021. szept. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hat celfuggo... de en biztos lepucolnam mert eleg fedett lehetsz a leirtak alapjan. Nemertem h "tomegre megvagy" 96kgosan 186 magasan de 30% a tzs. Akkor nem vagy meg.. akkor sok a felesleg es keves az izom.
2021. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!