Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Igaz, hogy a whey protein...

Igaz, hogy a whey protein hajproblémákat okoz?

Figyelt kérdés
A soy protein meg nem, vagy az is?

2021. szept. 28. 09:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Ezt hol olvastad? Nők Lapjában? Vagy spanci mondta? Nevezd meg a forrást!
2021. szept. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Youtube videók. A wheyről azt mondják sokan, hogy ront a férfi kopaszodáson, míg a soy elvileg javít.
2021. szept. 28. 09:42
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Melyik YouTube videók? Ez még nem forrás, hogy "Jutyúb". Linkeld be a videókat és reagálunk rájuk.
2021. szept. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Különösen a whey izolátumra igaz, ami nekem kizárólagos lehetőség, mivel nem megy a hasam tőle. Ha tényleg így van, áttérek Soy -ra.
2021. szept. 28. 09:44
 5/32 A kérdező kommentje:
2021. szept. 28. 09:45
 6/32 anonim ***** válasza:
92%
A magas tesztoszteron és DHT szinttől megy el a haj, nem a proteintől.
2021. szept. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

[link]


Ő is mondja, hogy inkább nem eszik úgy, hogy a tudása és az instagram képei alapján valami tesztoszteron növelés biztos megy neki.

2021. szept. 28. 09:54
 8/32 A kérdező kommentje:

[link]


Itt viszont jó dolgokat mond a soy proteinről, ugyanakkor a pozitív tulajdonságokat az alacsonyabb tesztoszteron -> alacsonyabb DHT szintnek tulajdonítja.


Más (vegán) youtuberek szerint viszont a soy protein nem csökkenti a tesztoszteron szintet.


Jelenleg egyébként orális natural hairloss threatmenttel próbálkozok(saw palmetto, pumpkin seed oil, reishi mushroom kapszula, csalántea) mivel félek a finasteride -től. Én is meglepődtem, de kinőtt tőle pár baby elöl(temple), ahol azelőtt nem volt semmi, tehát rajtam működik.


Viszont szeretném megint komolyabban venni a testépítést is a jelenleg nem létező étrendem kijavításával, viszont nem akarom, hogy eleszítsem, amit eddig nyertem hajban.

2021. szept. 28. 10:03
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan akarod venni a testépítést semmi szükséged fehérje táplálékkiegészítőre. Ez nem így megy, hogy tápkieg = eredmény.
2021. szept. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
72%

A szójától meg soyboy leszel!

Azaz kopasz skinny fat csávó.

2021. szept. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!