Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek Jason Statham...

Szerintetek Jason Statham teste jól ki van dolgozva?

Figyelt kérdés
Egy nulláról induló hasonló magassággal rendelkező embernek sok évbe telne elérni hasonló formát?
2021. szept. 28. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Naturálba nagyon jó, koxal felejtős. Amit komoly hibának látok, hogy nem figyelt oda közben a hajának a megtartására, amire már a 90es években is voltak lehetőségek.
2021. szept. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#2

Te most a hajbeültetés témával fogsz majd itt trollkodni?

2021. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%
Egy Jason Statham féle formát bizony sok évbe telne elérni a nulláról indulva. Azt ne felejtük el, hogy a csávó egy profi műugró volt, mielőtt színésznek állt, úgyhogy nem kicsi sportmúlt és edzésmúlt van mögötte. Ráadásul egy nagyon speciális edzéstervet és diétát is követ a fickó, úgyhogy szerekkel sem könnyű "leutánozni" a fizikumát. Nyilván nem ő a legnagyobb izomtömeggel rendelkező atléta, de kidolgozottságban, erőben, akrobatikusságban és robbanékonyságban a mai napig a legjobbak között van a színészvilágot tekintve.
2021. szept. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Naturalba jó, különben nem jó.

Alacsony is és a dereka is széles, továbbá nem valami nagy az izomtömege.

Engem hasonló formával itt rendre leszaroznak, pedig én még magas is vagyok.

Na sziasztok!

2021. szept. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!