Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ki az a Nánási Balázs? (lent)

Ki az a Nánási Balázs? (lent)

Figyelt kérdés

Azt látom hogy írt egy könyvet mert egyetemi tanár:

[link]

Meg állítólag világbajnokokat,és világhírű edzőket képzett ki,de én még egyik szaklapban,és a neten se találok róla semmit.



2021. okt. 18. 23:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%

Antikvár könyv és ilyen kib..t drága?

Bexaras!

Én se hallottam róla.

Azért van egy olyan tippem,hogy sok újat nem fog mondani.Főleg hogy 2006 os kiadás.Ha nincs mégregebbi kiadás,akkor is minimum 15 evvel ezelőtti az edzeselmélete.Ami nem feltetlen rossz,de azóta egy-két dologban más véleményen vannak a szakik.Úgy táplálkozasban mint edzéselméletben.

2021. okt. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem ki ez mert ahová jelentkeztem fitness suliba,ott ő és a felesége a vizsga elnök,a gyakorlati oktató és az előadó. És mivel magán iskola nem akarok feleslegesen pénzt kidobni.

Na most emberileg semmi gond nincs velük,de alig érteni az előadásait mintha halkan magában beszélne. Elmondta hogy "szivatja" meg a diákokat. A tanítási módszerei elavultak.

Az hogy ő egyetemi tanár azt egyedül az iskola oldalán olvastam. Se az adatbázisban se máshol nem található erre vonatkozó infó,arra se amit a fenn leírtakat megerősítené.

Nekem furának tűnik az egész,és azt se szeretném ha gyakorlaton vagy szóbelin megszivatnának holott 5 éve aktívan edző ember vagyok,a gyakorlatokat helyesen kivitelezem.

2021. okt. 19. 10:23
 3/18 anonim ***** válasza:

Ezt találtam.2006 ból


"Edző: Nánási Balázs, IFBB Bíróbizottság elnöke, Magyar Szakedzők Szövetségének elnöke"


Én amikor egyetemre jártam szinte minden szakirodalmat a könytárból hoztam ki.Vagy mert boltokban nem volt,ha meg volt,akkor sokba kerültek.

Probáld meg a könyvtárakat.

Az igazság az hogy a jegyzetelés pedig fontos lenne!A tanárok szeretik visszahallani a saját szavaikat meg könyveikből a tananyagot.Én megszerezném valahogy a könyvet.(Gondolom az ajánlott irodalom resze.)És max kiegeszíteném újabb irodalommal.

2021. okt. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Az a gond hogy azt mondták hogy ez a tanár úr saját könyve,melyben vagyoni haszna nincs. Sehol nem elérhető se nem online,se könyvtárban.

Most én meg venném,de a tanulmányi szerződésben benne volt hogy az összes tananyag,könyvet tartalmazza a befizetett tandíj.

Szóval ez nem teljesen fair..

2021. okt. 19. 11:15
 5/18 anonim ***** válasza:
Doktori.hu-n nincs, MTMT-ben nincs, MOKKA ODR-ben nincs, OSZK Nektárban nincs.
2021. okt. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
MATARKÁ-ban sincs, antikvarium.hu-n sincs.
2021. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Akkor ez most mit jelent?

"Kamuszagú" az egész?

2021. okt. 20. 21:37
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Azt jelenti, hogy tudományos fokozata nincs, és max. ilyen belső (feltehetően lektorálatlan) jegyzeteket publikált. Ettől lehet, vagy lehetett egyetemi oktató, és lehet jó a könyv is.
2021. okt. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
így már értem.
2021. okt. 20. 21:42
 10/18 anonim ***** válasza:
Az edzéselmélet/testépítési edzéselélet irodalmát mélységében nem ismerem (ettől még van hobbi testépítő edzésmúltam+sivár jelenem:-S). A 3-as válaszoló gondolom, TF/TE tanulmányokra utal. Azt viszont tudom, hogy mit kell nézni, ha valaki tudományos kvalifikációit akarjuk felmérni.
2021. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!