Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 17-18 évesen érdemes megműttet...

17-18 évesen érdemes megműttetni a gynecomastia-t ?

Figyelt kérdés
Nagyon zavaró...

2021. okt. 22. 17:27
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
92%
Konzultálj egy plasztikai sebésszel, ő okosabbat fog mondani, mint itt bárki. :)
2021. okt. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Ja úgy értettem, hogy van e rá esély hogy elmúljon magától bocs
2021. okt. 22. 18:06
 3/39 anonim ***** válasza:
68%

Jaja nekem is ezt a fassagot mondtak hogy legyek türelmes majd elmúlik….loszart mama. Csak ráment 10 évem a vergődésre meg edzésre és jeee meg mindig lógott a csocsom

Ha van lehetőséged és zavar irány a sebész

2021. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
0%

Ösztrogénblokkolókkal, meg változó hormonháztartással van esély, hogy elmúljon, de nem ez a jellemző, főleg 18 éves kor után...


Ha van lehetőséged, konzultálj egy sebésszel, hogy mit ajánl. Talán a heg gyógyulása szempontjából jobb fiatal korban, de ez csak tipp.

2021. okt. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
51%

ha ez miatt csökkent az önbizalmad, látszik a csecsed pólón keresztül, akkor nagyon megéri


ha van pénzetek, akkor plasztika sebész (magán) 1-2 hónapon belül kiműti...


De covid miatt sztem nem igazán van lehetőséged megműteni állami kórházban, meg amúgy is hosszabb folyamat, mert sok vizsgálat kell hozzá, hogy elvállaljanak...

2021. okt. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
amúgy nem múlik el, 17-18 vagy már, ilyenkor biztos nem...
2021. okt. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Okés köszi én is így gondoltam, csak azt olvastam, hogy 20 éves korig lehet valamennyi esélye, de nem hinném, hogy nekem most nagy hormonális változások lennének és elmúlna + már jópár éve éve ez van. Akkor folytatom a gyűjtögetést, a szüleimet nem nagyon érdekli
2021. okt. 23. 09:39
 8/39 anonim ***** válasza:

Hát kb fél millió elvileg.

Államin ingyenes, de legalább tudod az eredményeket is... Pl hormon...

2021. okt. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
0%
Az elhalt mellbimbó nem lesz zavaró? Megéri az, hogy egy életre csökkentett minőségű szexuális életed lesz? (- ha egyáltalán találsz valakit aki nem undorodik a csonkított mell látványától.)
2021. okt. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Te miről beszélsz ? Így is elég undorító, ennél rosszabb nemigen lesz.
2021. okt. 23. 16:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!